Evaluation

1.67 / 5

Website Whitepaper
GuineaBauxite

Guinea Bauxite

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Pre ICO Diğer

Kesinlikle konuşuyoruz, bir teknoloji şirketi değiliz. Biz bir madencilik şirketiyiz. Bu token satışı, İlk Halka Arzla eş anlamlıdır. Operasyonumuza başlamak için para toplamak için hisse senetleri yerine blok zinciri teknolojisini kullanan tokenlar sunuyoruz. Token satışımıza yeni başladık. Toplam GBTC token arzı 100 milyon birimdir. Jeton türü ERC20’dir. Ön satış ile tamamlandıktan sonra, tokenimizi tüm büyük

Kesinlikle konuşuyoruz, bir teknoloji şirketi değiliz. Biz bir madencilik şirketiyiz. Bu token satışı, İlk Halka Arzla eş anlamlıdır.
Operasyonumuza başlamak için para toplamak için hisse senetleri yerine blok zinciri teknolojisini kullanan tokenlar sunuyoruz. Token satışımıza yeni başladık. Toplam GBTC token arzı 100 milyon birimdir. Jeton türü ERC20’dir. Ön satış ile tamamlandıktan sonra, tokenimizi tüm büyük kripto para birimi değişimleriyle birlikte listeleyeceğiz. Jetonlarımız, daha önce de belirttiğimiz gibi gerçek varlıklarla desteklenmektedir. Her bir jeton, madenlerimizdeki boksitlerle desteklenmektedir. Madenlerimizde tahminen 18 milyon ton boksit bulunmaktadır. Bu onaylanmış boksit rezervlerini çıkarmak ve daha fazla rezerv için haklarımızın verildiği alanı keşfetmek için paraya ihtiyacımız var. Maden çıkarılmaya hazır 18 milyon ton boksitin gerçek piyasa fiyatı yaklaşık 700 milyon dolar değerindedir. Boksit, Alüminyum olarak rafine edilir. Alüminyum, örneğin arabalar, uçaklar vb. Gibi yüksek kaliteli imalat için kullanılır. Tesla, arabalarını kalıplamak için alüminyum kullanır.

Date Information: 19 March 2021 — 31 December 2021
PreICO Start Date
PreICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Hard cap
Token supply
Available for token sale
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Guinea Bauxite

Guinea Bauxite

Add a News