Etheros

Etheros

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Oyun

ETHEROS hakkında Etheros, sanal gerçeklik (VR) unsurları ile Blockchain Ethereum’a dayalı bir sosyal uygulama sağlayan bir platform biçiminde merkezi olmayan bir dünyadır. Bu dünyada oyun oynayabilir, eğlenebilir, hayal gücünüze göre herhangi bir yerin veya şeyin sahibi ve kullanıcısı olabilir, değer yaratabilir ve kar elde edebilirsiniz. Burada New York City’deki araziye, Avustralya’daki opal madenine veya Norveç’teki

ETHEROS hakkında
Etheros, sanal gerçeklik (VR) unsurları ile Blockchain Ethereum’a dayalı bir sosyal uygulama sağlayan bir platform biçiminde merkezi olmayan bir dünyadır. Bu dünyada oyun oynayabilir, eğlenebilir, hayal gücünüze göre herhangi bir yerin veya şeyin sahibi ve kullanıcısı olabilir, değer yaratabilir ve kar elde edebilirsiniz. Burada New York City’deki araziye, Avustralya’daki opal madenine veya Norveç’teki petrol kulesine yatırım yapabilir veya bu fütüristik dünya için tamamen yeni cihazlar veya çözümler oluşturabilirsiniz. Geleceğiniz için harika bir yatırım!

Özellikleri

  • 1 dolardan başlayın ve kendi dünyanızı inşa edin
  • Garantili güvenlik
  • Yatırım yapın ve yer satın (HODL)
  • Pasif bir gelir elde edin
  • Servetinizi akrabalarınıza saklayın
  • Anonimlik
  • Ürün ve hizmetlerinizin reklamını yapın
  • Rekabet ve prestij

Teknik bilgi
Platform mimarisi birkaç programlama teknolojisine dayanmaktadır. Programcıların ilgisinin temel vektörleri güvenlik, verimlilik, ademi merkeziyetçilik ve sezgiselliktir.

2D Mimari
Dünya’nın, 3 boyutlu bir katmana dayalı küçük uzay parçalarıyla 2 boyutlu bir katman aracılığıyla görselleştirilmesi, Etheros dünyasının yaratılmasında çok önemli bir başlangıç ​​faktörüdür. Kullanıcıların edinilebilen ve yönetilebilen bireysel parçaların aralığını ve kullanılabilirliğini görmesini sağlayan bu katmandır. Görsel katman web tarayıcısında ve mobil uygulamada mevcut olacak ve kartografik ızgaraya göz atmaya, belirli alanlar hakkında bilgi edinmeye, koordinatları belirlemeye, alanları belirlemeye ve dünyayı görselleştirmeye izin verecektir. Katman, uzun yıllardır en güvenilir dil olan ve programcılar arasında en popüler programlama dillerinden biri olan C ++ dilini temel alacaktır. Ek olarak, katman, örneğin platformun ön ucu, API veya iki boyutlu ve üç boyutlu animasyonlar, haritalar veya belirli olaylar gibi çeşitli karmaşık etkileşimli öğelerden sorumlu ikinci ana programlama dili olarak Javascript tarafından desteklenecektir. ve verilen kullanıcı için kişiselleştirilmiş içeriğin sunumu. Şüphesiz, bu aşamada 2D katman, daha az bir dereceye kadar HTML, CSS ve son zamanlarda yüksek bir oranda zemin kazanan Google tarafından yapılan “Go” dili tarafından desteklenecektir. İlginçtir ki, Go dili C, C ++ veya Java ile aynı dil ailesinden gelmektedir; bu, sözdiziminin yukarıdaki dilleri bilen programcıların onu hızlı ve zahmetsizce öğrenmesi için yeterince benzer olduğu anlamına gelir. Go dili, oluşturucu tarafından başka dillerde manuel olarak programlanması gereken birçok otomatik çözüm içerir. Mikro hizmetler söz konusu olduğunda, günümüz İnternetinde çok yaygın olan, darboğaz olan bilgi işlem gücü değil, bileşenler arasındaki bant genişliği ve iletişimdir. Go’da, iletişim yönetimi dilin kendisinde inşa edilir ve bu da verilen projenin ölçeklenmesini çok daha kolay hale getirir. Eşzamanlı bilgi işlem için yerleşik destek, bu dili seçmek için ana argümanlardan biridir (C ++ dışında). Bu, çoğunlukla arka uç alanında çalışır, ör. daha fazla konfigürasyon için GUI’den çok sayıda sorgu hesaplarken. Statik yazım, binlerce kod satırı içeren projelerde okunabilirlik ve daha sonra proje bakımı için önem kazanan bir başka önemli özelliktir (Python’da dinamik yazmadan daha iyi çalışır).

Bu aşamada, 2D Mimari bir kullanıcının cüzdanıyla entegrasyona izin verecektir. Mimari, bir kullanıcının, onu dünyanın kartografik ızgarasında seçerek ve ERC-20 standardına dayalı bir Etheros belirteci ile satın alarak verilen alana sahip olmasını sağlayacaktır. Bir kullanıcının web tarayıcısıyla entegre olarak çalışan her türden cüzdan (Ethereum blok zincirini destekleyen) desteklenir – esas olarak web tarayıcısı cüzdanları, ayrıca masaüstü, mobil ve donanım cüzdanları. Bununla birlikte, web tarayıcısı cüzdanları, bulunabilirlikleri ve fiyatları nedeniyle önerilmektedir. Bunlardan biri – güvenilir, en popüler, ancak ücretsiz – Metamask’tır. Yıllarca zanaatlarını geliştiren bir programcı ekibi, tam bir düğüm çalıştırmaya gerek kalmadan Ethereum blok zinciri üzerinde çalışan merkezi olmayan uygulamaların işlevselliğini ve desteğini sağlar.

3D Mimari
Etheros dünyasındaki keşfedilebilir alan, yıllarca geliştirilen güvenilir teknolojilere dayanmalıdır. Buradaki kilit nokta, programlama dilleri ve çeşitli platformlar için sürümler geliştirmeyi mümkün kılacak bir bilgisayar oyun motorudur. Bu durumda, Java hakim programlama dili olacaktır. Java’nın büyük bir avantajı, 25 yaşından büyük olmasına rağmen büyümeye devam etmesidir. İlk aşamada kullanıcılar, web tarayıcıları ve mobil uygulamaları (Unity motoruna dayalı olarak) aracılığıyla Etheros dünyasına erişebilecekler. Daha sonra, Windows için bir oyun biçiminde özel bir sürümün geliştirilmesine izin verecek olan Unreal Engine uygulanacaktır. Unreal Engine’in yaratıcıları birden fazla platformu destekleyen bir mekanizma uyguladıkça, Etheros dünyasını Linux, macOS, PlayStation, Xbox veya iOS gibi diğer platformlarda da kullanılabilir hale getirmek mümkün olacak. Önemli bir husus, kullanıcıların kulaklıklarını takabilecekleri ve Etheros dünyasını daha keskin bir şekilde deneyimleyebilecekleri Sanal Gerçekliğin (VR) piyasaya sürülmesidir, bu da onların kendi oluşturdukları değeri tam anlamıyla geliştirmelerini ve kullanmalarını sağlayacaktır. Etheros dünyasını göstermek, hem kullanıcılar hem de yatırımcılar için iletilen mesajlar ve makbuzlar bağlamında son derece önemlidir. 3B mimarinin önemli aşaması, madencilik kaynakları tasarlama, çeşitli nesneler inşa etme, yeni yerler keşfetme, bulunan nesneleri inceleme, değeri olan ve belirli faydalar getiren her şeyi alma ve satma dahil olmak üzere tüm sanal dünyada temel faaliyetlerin gerçekleştirilmesini sağlayacaktır. bir alan sahibine, gerekli unsurları veya araçları satın almak veya kiralamak, mülkte belirli malları üretmek, reklam işletmeleri, şirketler ve diğer varlıklar, verilen alandaki belirli kaynaklara veya hizmetlere erişim izni vermek, bu tür öğeleri resim veya diğer orijinal gibi toplamak mallar, tesislerin kiralanması, başka yerde bulunmayan toplantılar düzenleme ve çok daha fazlası.

Date Information: 14 May 2021 — 31 May 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token supply
Available for token sale
WhiteList
KYC

Additional links
Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Etheros

Etheros

Add a News