Kryptonise

Kryptonise (KNX)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Borsa & Cüzdanlar

Kryptonise Nedir? Kryptonise, merkezi olmayan bir Exchange Platformu fikrini temsil eder. Kullanıcılar %0 ücretle ticaret yapabilir, transfer edebilir ve para yatırabilir/çekebilir. Bir kullanıcı uygulamayı indirdikten ve hesabına kripto para ekledikten hemen sonra Kryptonise uygulamasında hesap üzerinde işlem yapmaya başlayabilecekler. %0 işlem ücreti olan platform. Kullanıcıların, ticaret platformunu kullanmak için, aşağıdakileri yapabilmeleri için yalnızca sabit bir

Kryptonise Nedir?
Kryptonise, merkezi olmayan bir Exchange Platformu fikrini temsil eder. Kullanıcılar %0 ücretle ticaret yapabilir, transfer edebilir ve para yatırabilir/çekebilir. Bir kullanıcı uygulamayı indirdikten ve hesabına kripto para ekledikten hemen sonra Kryptonise uygulamasında hesap üzerinde işlem yapmaya başlayabilecekler. %0 işlem ücreti olan platform. Kullanıcıların, ticaret platformunu kullanmak için, aşağıdakileri yapabilmeleri için yalnızca sabit bir aylık abonelik ücreti ödemeleri gerekecektir.

Kryptonise üzerinde oluşturulabilecek 3 farklı hesap türü olacak

Değişim Platformu:
1. Kullanıcının bir Kryptonise ile ticaret yapmasına izin verecek KryptoBasic hesabı Abonelik için 20.000$ hacim/takvim ayına kadar %0 işlem ücreti sadece 9,99 $/ay fiyatı.
2. Kullanıcının bir Kryptonise ile ticaret yapmasını sağlayacak KryptoLite hesabı Abonelik için 100.000$ hacme/takvim ayına kadar %0 işlem ücreti sadece 14,99 $/ay fiyatı.
3. Kullanıcının bir Kryptonise ile ticaret yapmasını sağlayacak KryptoPro hesabı Abonelik fiyatı ile her ay sınırsız işlem için %0 işlem ücreti sadece 29,99 $/ay.

Sadece Kryptonise aboneleri Kryptonise ödemesini kullanabilecek günlük ticaret işlemleri, ödemeler vb. için platform. Bir kullanıcı bir işlem yaptığında, kullanıcı bunun için de herhangi bir ücret ödemeyecektir.  %0 işlem ücretine sahip olan Kryptonise, kullanıcıların scalping ticareti yapmalarını sağlayacaktır. Ayrıca kullanıcılar Vadeli İşlemler bölümünde bulunan ticaret botlarımızı kullanabilecekler. Bizim Ticaret botları, aboneliği olan tüm kullanıcılar için geçerli olacaktır.

Kryptonise ayrıca Borsaya akıllı bir sözleşme uygulama niyetinde kullanıcıların herhangi bir mağazada kripto para biriminde veya geçerli VISA, MasterCard, American Express, vb. gibi Fiat para birimi sınırları veya sınırları olmayan altyapıdır.

KNX NEDİR?
KNX, Binance Smart’ı içeren Blockchain tabanlı bir yardımcı program belirtecidir. Gelişmiş güvenlik, gizlilik ve
işlem hızı özellikleri. Kryptonise’nin simgesi (KNX), Kryptonise Exchange platformunun atan kalbidir.

Exchange platformu için bir ana yardımcı program belirteci olarak kullanılacağından ve sahipleri aşağıdaki avantajlara sahip olacaktır:
Kryptonise Exchange hesabında 5$ değerinde KNX bulunduran her kullanıcı, herhangi bir abonelik ücretinde %50 indirim ayrıcalığına sahiptir.
KNX çiftlerinde işlem yapan kullanıcılar da %0 ile işlem yapma ayrıcalığına sahip olacaklar. (abonelik gerektirmeden işlem ücreti.)
Kryptonise, çoğu büyük Kripto Borsasında KNX belirtecini listelemeyi planlıyor
KNX tokeni, merkezi olmayan Binance Smart Chain’i temel alır ve bir BEP-20 jetonu ve akıllı sözleşmesi:
0x00a44dcfb8f5f407ff7dc9cbcc899050b632cf3e
KNX jetonları, ana para birimlerinde kabul edilecekleri için nakit akışı sağlayacak ve buna izin verecektir. Böylece farklı borsalarda takas edilebilirler.
KNX jetonları, sahibine ödüller de dahil olmak üzere özel ürün avantajları sağlar. (kullanıcı etkinliğine bağlı olarak.)
KNX jetonları hisse senedi, menkul kıymet veya eşdeğeri değildir ve bu nedenle Kryptonise veya varlıklarının mülkiyeti veya elden çıkarılması kolaydır.
KNX belirteçlerinin tek sürümü, ICO sırasında yapılacaktır.

ICO AMACI
Kryptonise, katılımcılara kendi KNX tokenlerini önceden satın alma hakkı sunuyor.(2021’in 3. çeyreğinde başlayacak bir İlk Para Teklifi (ICO) aracılığıyla.)
Kryptonise, katılımcıların birbirleriyle merkezi olmayan bir şekilde işlem yapmalarını sağlar. (blockchain destekli platform.)
ICO, Kryptonise platformunun potansiyel kullanıcılarının her yerden katılmalarına izin verecek. Herhangi bir karmaşık süreçten geçmeye gerek kalmadan dünya üzerinde kullanıcıların KNX jetonunu piyasaya çıkış fiyatından indirimli ve Her ICO aşamasının farklı olacağı her KNX satın alımında %10 bonus serbest bırakma fiyatı ve farklı bir bonus.
Kryptonise için ICO amacı, KNX’in ön satışı yoluyla fon toplamaktır.

Date Information: 01 July 2021 — 10 August 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
ICO Price
Platform
Token Standard

Aşama 1. 135.000.000 KNX’in Ön Satışı, kişi başı $0.05USDT fiyatına jeton ve 8.000.000 KNX bonus ile.
Aşama 2. 76.000.000 KNX’in erken satışı, kişi başı 0.06 USDT fiyatına jeton ve 2.000.000 KNX bonus ile.
Aşama 3. 68.000.000 KNX’in 0.07 USDT fiyatına nihai satışı jeton ve 1.000.000 KNX bonus ile.

Team
Radu Ioan Miclaus
Co-founder & CEO
Marius Andrei Marmureanu
Co-founder & CMO
Gavin Jeffrey
Co-founder & COO
Michael Lai
CFO
Road Map
2017-2019

Kripto piyasaları analizi ve Blockchain çalışmaları.

2020

Geliştirme ve Finans Ekibinin Seçimi Kripton Değişim Projesi.

2021 Q1

Birleşik Krallık'ta Kurumsal ofis kurun

2021 Q2

KNX belirteci dağıtımı.

Web Sitesi ve Sosyal Medya oluşturuldu.

ICO Ön Pazarlamayı başlatın.

KNX sürümü için Global Pazarlamayı başlatın.

2021 Q3

ICO ve KNX belirteci sürümü Aşama 1'i başlatın.

ICO Aşama 2.

ICO Aşaması 3.

KNX'i aynı anda çeşitli büyük Borsalarda listeleyin

Kryptonise Exchange ve uygulamalarının geliştirilmesi IOS ve Android.

Kryptonise Exchange Platformu ve uygulamalarının test edilmesi.

Kryptonise Exchange Platformu için Küresel Pazarlama.

2021 Q4

Kryptonise Exchange Platformu ve uygulamalarının piyasaya sürülmesi.

2022 Q1

Kryptonise Exchange'i güncelleyin ve bakımını yapın Platform ve uygulamalar.

İçinde Kryptonise Ödeme Sistemi geliştirin Kriptoize Değişim Platformu.

2022 Q2

Kryptonise Ödeme Sistemini Yayınlayın ve Güncelleyin Kriptoize Değişim Platformu.

Kripton Ödeme Sistemi için Küresel Pazarlama

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Kryptonise (KNX)

Kryptonise (KNX)

Add a News