It carries a GREAT RISK as Social Media Accounts / Website are not active.

FutbolCoin

Futbol Coin (FUCO)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

Futbol Coin (FUCO), futbola ve bundan zevk alanlara özel bir kripto para birimidir. Vizyonumuz, Futbol Evrenindeki operasyonları ve onunla ilgili tüm faaliyetleri Futbol Coin (FUCO) tokenimizi kullanarak modernize etmektir. Misyonumuz Futbol Coin’i (FUCO) futbol evreninde lider para birimi olarak yerleştirmektir. Bunun için Futbol Coin (FUCO), büyük futbol projeksiyonu ile alt bölümlerdeki oyuncuların aranması ve satın

Futbol Coin (FUCO), futbola ve bundan zevk alanlara özel bir kripto para birimidir.
Vizyonumuz, Futbol Evrenindeki operasyonları ve onunla ilgili tüm faaliyetleri Futbol Coin (FUCO) tokenimizi kullanarak modernize etmektir.

Misyonumuz Futbol Coin’i (FUCO) futbol evreninde lider para birimi olarak yerleştirmektir. Bunun için Futbol Coin (FUCO), büyük futbol projeksiyonu ile alt bölümlerdeki oyuncuların aranması ve satın alınmasında aktif bir katılım sağlayacak. Futbol hariç kendi spor bahisleri sayfasında kullanılabilecektir; çevrimiçi spor mağazalarında – yalnızca futbol dünyasıyla ilgili ürün ve hizmetler için -; 5, 8 ve 11 numaralı futbol sahalarının oluşturulmasında ve ̈Futbol Coin (FUCO) cüzdanında ̈ Futbol Coin (FUCO) değerleri ve bunları iletmek istediği şekilde öne çıkıyor. Yoldaşlığın, saygının ve tevazunun en önemli şeyler olduğu birleşik bir ekiple sayıyoruz. Dürüst ve profesyonel bir şekilde yüksek bir kolektif performans elde edeceğiz. Futbol Coin’in (FUCO) küresel bir kripto para birimi olmasına izin verecek uluslararası kapsama alanına sahibiz.

Son olarak, Futbol Coin’in (FUCO) oluşturulmasını motive eden yüksek sosyal bağlılıktan bahsetmekte fayda var: ekonomik kırılganlık durumunda olan futbol için yetenekli gençlerin gelişimi ile işbirliği yapmak. Bu nedenle Futbol Coin (FUCO), kazanacağı alt bölümlerdeki oyuncuların ve ailelerinin gelişimine eşlik etmeyi taahhüt eder, böylece kendilerini yalnızca maksimum potansiyeline ulaşan futbol aktivitesine adayabilirler. çünkü ilgili kulüplerin mali durumunun iyileştirilmesine katkıda bulunacaktır.

Date Information: 01 April 2021 — 30 June 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token supply
Sold on pre sale
Available for token sale
Prohibited Countries
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Futbol Coin (FUCO)

Futbol Coin (FUCO)

Add a News