Evaluation

2.00 / 5

Website Whitepaper
Galaxy-Games-logo

Galaxy Games (GLX)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 14 December 2021

ICO Metaverse

Galaxy Games, geleneksel oyun şirketleriyle onları blok zincirine entegre etmek ve yeni blok zinciri oyun özellikleri geliştirmek için işbirliği yapacak. Her oyunun kendi yönetici gezegeni olacak. İnsanların o gezegenin kendi parçalarını satın alabilecekleri ve belirli görevleri tamamlayarak oyundan gelir elde edebilecekleri sanal arazi müzayedeleri düzenleyeceğiz. Gelecekte, bu toprak parçaları, sanal NFT mağazaları, koleksiyon galerileri, silah

Galaxy Games, geleneksel oyun şirketleriyle onları blok zincirine entegre etmek ve yeni blok zinciri oyun özellikleri geliştirmek için işbirliği yapacak. Her oyunun kendi yönetici gezegeni olacak. İnsanların o gezegenin kendi parçalarını satın alabilecekleri ve belirli görevleri tamamlayarak oyundan gelir elde edebilecekleri sanal arazi müzayedeleri düzenleyeceğiz. Gelecekte, bu toprak parçaları, sanal NFT mağazaları, koleksiyon galerileri, silah mağazaları ve oyundan NFT satın alma/satma gibi o gezegen için altyapı oluşturmak için kullanılabilir.

GENESIS NFTS

Oyundaki NFT karakterlerinin ilk baskısı. Bunlar istisnai bir değere sahip olacak ve kıt olacaktır.Genesis Etkinliğimiz sırasında Süper Galaktik staking DAPP aracılığıyla bunlardan sadece 10.000 tanesi basılacak.

OYNAMAK İÇİN KAZANMAK

İki jeton sistemi. GLX yönetişim belirteci olacak ve GAP, insanların oyun içi görevleri, turnuvaları ve gelecekteki PVP savaş kipimizi tamamlayarak kazanabilecekleri 2. belirteç olarak hizmet edecek.

OYLAMA SİSTEMİ

Geleneksel P2E oyunlarından farklı olarak Super Galactic, daha aktif olan bir karakterin/oyuncunun daha iyi bir puan alacağı bir derecelendirme sistemi kullanacak ve daha fazla GAP kazanmalarına ve daha zorlu oyun içeriğine erişmelerine olanak tanıyacak.

ÜRETİM VE TİCARET KARAKTERLERİ

Karakterleri üretmek için GAP & GLX gerekli olacak. Karakterler oyun içi oynamak için kullanılabilir veya şirket içi NFT Marketplace’te takas edilebilir.

NFT PAZAR YERİ

Super Galactic, oyuncuların karakterleri, silahları ve diğer oyun içi öğeleri GLX ile takas edebilecekleri kendi NFT pazarına sahip olacak.

Date Information: 08 December 2021 — 05 February 2022
Private Sale Start Date
Private Sale End Date
Public Sales Start Date
Public Sales End Date
Finance Information
Ticker
Private Sale
Public Price
Platform
Token Standard
Token supply

Road Map
LANSMAN AŞAMASI (BQ4)

Dağıtım Sözleşmesi

Denetim (Hacken)

Web Sitesi Lansmanı

CMC ve Gecko Listesi

BÜYÜME AŞAMASI (Q4)

Litepaper Yayını

Kozmos Etkinliği

Farming

NFT Darphanesi

Pazar Yeri Tanıtımı

WP Sürümü

Ortaklıkları Göster

Süper Galaktik

Faz 1

Faz 2

3. Aşama

PVE İşbirliği

PVP

Karanlık MetaVerse

Ana Gemi Açılışı

İlk Oyun IDO'su

BÜYÜME AŞAMASI (Q4)

Devam Eden Süper Galaktik Gelişim

Devam eden Dark Metaverse Entegrasyonu ve Geliştirme

Yeni Blok Zinciri Oyunu

Oyun IDO'ları

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Galaxy Games (GLX)

Galaxy Games (GLX)

Add a News