Hoard

Hoard (HRD)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

Hoard hakkında Şu anda, oyunlara harcanan paranın büyük çoğunluğu sanal öğeler veya indirilebilir içerik (DLC) içindir. 2017’de toplam oyun gelirinin% 78’iydi – yaklaşık 80 milyar dolar. DLC’ler ve sanal ürünler, oyun yapımcıları için para kazanma ve gelir için kritik öneme sahiptir, ancak çoğu tüketicinin karşı karşıya kaldığı (hatta farkında olmadığı), tüm indirilebilir içeriğin tamamen oyun

Hoard hakkında
Şu anda, oyunlara harcanan paranın büyük çoğunluğu sanal öğeler veya indirilebilir içerik (DLC) içindir. 2017’de toplam oyun gelirinin% 78’iydi – yaklaşık 80 milyar dolar.

DLC’ler ve sanal ürünler, oyun yapımcıları için para kazanma ve gelir için kritik öneme sahiptir, ancak çoğu tüketicinin karşı karşıya kaldığı (hatta farkında olmadığı), tüm indirilebilir içeriğin tamamen oyun yayıncısına ait olmasıdır. Oyun yapımcıları yalnızca kullanım hakkını verirler, ancak içeriğe sahip olma ve herhangi bir ticaret veya yeniden satma genellikle yasaktır veya oldukça kısıtlıdır.

Sanal / indirilebilir içerik için katı kural ve koşullar, oyuncuların benzersiz ve nadir oyun içi öğelerle ticaret yapmanın ve dijital varlıkları soğuk nakit paraya dönüştürmek için canlı ancak yasadışı gri piyasalar yaratmanın yollarını bulmalarını engellemedi. Bu, talebi ve aboneleri artırmaya yardımcı olabilirken, aynı zamanda oyuncuları ve oyun yapımcılarını dolandırıcılığa ve gelir kaybına (ve oyuncu durumunda gerçek para kaybına) maruz bırakır.

Bu, Hoard’ın daha iyisini yapabileceğimizi düşündüğü ve oyun yapımcılarına oyunları ve DLC’leri için yeni gelir akışlarıyla zihniyetlerini değiştirmeleri için bir teşvik sunduğunu düşündüğü yerdir ve bunu yaparak oyunculara gerçek dünyada bir şey satın alırlarsa sahip oldukları hakları verir.

Tüm bunlar blockchain teknolojisinin ortaya çıkmasıyla mümkün hale geldi. Merkezi olmayan, güvenli ve değişmez yapısı, oyun ekonomileri için yeni gelir ve para kazanma akışlarını mümkün kılan tokenize edilmiş dijital içeriğin “güvenilmez dolaşımına” izin verir.

HOARD PRODUCT

Hoard’ın platformu, oyun yapımcılarının oyunlarını ve topluluklarını blok zincir teknolojisiyle entegre etmelerine ve altyapıyı kendileri oluşturmanın ve sürdürmenin karmaşıklığı ve maliyeti olmadan bu teknolojinin avantajlarından yararlanmalarına olanak tanır. Gerçek Sahiplik vaadini yerine getiren Hoard’ın platformu, Oyun Yapıcılar için yeni gelir akışlarını güçlendirmeye yardımcı oluyor ve nihayet oyunculara dijital oyun içi öğelerini satın alma, satma veya takas etme olanağı veriyor.

Hoard platformunun temel özelliklerinden ve faydalarından bazıları şunlardır:

Hoard SDK, herhangi bir oyunu blockchain ile entegre etmek için kullanımı kolay bir Açık Kaynak aracıdır. Basit ve iyi belgelenmiş olan Hoard’ın SDK’sı, geliştiricilerin oyunlarında kullanmak için blockchain uzmanı olmalarına gerek olmadığı anlamına gelir. HSKD, oyun üreticilerinin oyun varlıklarını kolayca “belirtmelerine” ve öğelerinin ticaret özelliklerini tasarlamalarına (ör. Ücretler, koşullar, geçerlilik süreleri vb.) Olanak tanır.

Hoard SDK ile oluşturulan (yani basılmış) tüm varlıklar, platformun kalbindeki pazarda otomatik olarak takas edilebilir. Hoard’s Marketplace, oyun yapımcılarına dikkatlice tasarlanmış ücret yapıları aracılığıyla sürekli gelir sağlayan ve oyuncuların dijital varlıklarını güvenli ve yasal olarak satın almalarına, satmalarına, takas etmelerine ve hatta kiraya vermelerine olanak tanıyan ve bunları güvenli bir aracılığıyla “gerçek” paraya dönüştüren merkezi olmayan bir borsadır. ve sorunsuz fiat-kripto para birimi değişimi (Omisego çözümleri tarafından desteklenmektedir)

İçerik oluşturucuların geleneksel finansman modellerini atlayabilecekleri ve projelerini desteklemek ve oyun içi varlıklar, ödüller ve erken oyun erişimi satarak para toplamak için Hoard’ın oyun merkezli topluluğundan yararlanabilecekleri, oyun geliştirme için para toplayabilecekleri bir yer. Blockchain teknolojisi ile dolandırıcılık şansı yok.

Hoard’ın platformundaki bu gelişmiş özellik, oyunlarda sanal istihdama açılan bir kapı olacaktır. Kullanıcılar, kendi özelleştirilmiş mağazalarını kurabilecek ve bir mentor, rehber, rakip veya takım üyesi “kiralık” gibi oyun içi deneyimler sunarak hazırlanmış sanal öğeler ve hatta hizmetlerini sunarak geçimlerini sağlayabilecekler.

Bazı nadir sanal öğeler, gerçek dünyadaki eserler kadar değerli olabilir ve bir kredi için teminat olarak kullanılabilir. Hoard’s Pawn-shop aracılığıyla bu tür işlemler, onları değişmez, güvenli ve güvensiz kılacak akıllı sözleşmelerle korunacak.

Bu özellik, oyun yapımcılarının oyunlarını daha iyi tanıtmalarına ve oyunun yaşam döngüsünü uzatmalarına ve toplulukları içindeki katılım düzeyini artırmalarına olanak tanıyan çok çeşitli pazarlama araçları sunacak.

Hoard platformundaki tüm mal ve hizmetler, HRD’deki temel değerlerini korur. “İstif jetonu” veya HRD, Hoard platformunun üzerinde işleyen ekonomik sistemin can damarı olarak düşünülebilir. Ethereum blok zincirinde çalışan bir token olarak, platformdaki herhangi bir sanal içeriğin veya işlemin neredeyse anında ve güvenli bir şekilde aktarılmasını sağlar.

Date Information: 27 May 2021 — 20 June 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token supply
Fundraising Goal
Available for token sale
Prohibited Countries
Bounty
MVP
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Hoard (HRD)

Hoard (HRD)

Screenshots

Add a News