Evaluation

1.67 / 5

Website Whitepaper
ISLM

ISLM

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Hayırseverlik & Bağışlar

ISLM, Zekat için Dijital bir para birimidir. Bağış, hayır işleri, insani yardım veya bir amaca fayda sağlamak için bir hediyedir. İslam’da zekat, İslam’da dini bir yükümlülük veya vergi olarak muamele gören Müslüman Ümmetine sadaka verme şeklidir ve Kuran sıralamasına göre namazdan sonra önem taşır. Zekat, Tanrı ile Müslüman arasındaki antlaşmanın bir parçası olarak kabul edilir.

ISLM, Zekat için Dijital bir para birimidir. Bağış, hayır işleri, insani yardım veya bir amaca fayda sağlamak için bir hediyedir. İslam’da zekat, İslam’da dini bir yükümlülük veya vergi olarak muamele gören Müslüman Ümmetine sadaka verme şeklidir ve Kuran sıralamasına göre namazdan sonra önem taşır. Zekat, Tanrı ile Müslüman arasındaki antlaşmanın bir parçası olarak kabul edilir. Zenginlik üzerindeki zekât, kişinin sahip olduğu tüm malların değerine, yani geleneksel olarak 1/40 değerine dayanır.

islmcoin.com, Müslümanların dini görevlerini yerine getirmeleri için oluşturulmuştur. Zekâtın muhtaçlara ulaşmasını sağlar ve aradaki kurumları ortadan kaldırır.

Eşler arası

islmcoin.com, süreçlerinde herhangi bir üçüncü tarafın katılımını gerektirmez. Merkezi olmayan doğası, Zekât ve işlemi için hiçbir yetki konusu yoktur. İslmcoin.com ile Zekatınızın ihtiyacı olan kişiye ulaştığından ve dini yükümlülüğünüzün tamamlandığından emin olabilirsiniz.

Şeffaflık

Blok zincirinin merkezi olmayan doğası nedeniyle, tüm işlemler ya kişisel bir düğüme sahip olarak ya da herkesin görmesine izin veren blok zinciri kaşifleri kullanılarak şeffaf bir şekilde görüntülenebilir.
canlı gerçekleşen işlemler. Her düğüm, yeni bloklar onaylandıkça güncellenen kendi zincir kopyasına sahiptir.
ve eklendi. Bu, eğer isterseniz, paranızı nereye giderse gitsin takip edebileceğiniz anlamına gelir.

Seçme özgürlüğü

Bağışçılar, kendilerine sunulan seçenekler arasında kaynaklarını uygun gördükleri şekilde tahsis etme özgürlüğüne sahiptir. Misyonumuz bağışçılara farklı olanaklar sağlamak ve bağışların gelmesini sağlamaktır. Hayır kurumu sahipleri, bağışçıların inanacağı bilgileri vermekle yükümlüdür.

Date Information: 02 July 2021 — 17 September 2021
PreICO Start Date
PreICO End Date
ICO Start Date
ICO End Date
Pre-sales Start Date
Pre-sales End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
PreICO Price
ICO Price
Token Standard
Hard cap
Token supply
Fundraising Goal
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

ISLM

ISLM

Add a News