Değerlendirme

1.67 / 5

Web Sitesi Whitepaper
ISLM

ISLM

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Hayırseverlik & Bağışlar

ISLM, Zekat için Dijital bir para birimidir. Bağış, hayır işleri, insani yardım veya bir amaca fayda sağlamak için bir hediyedir. İslam’da zekat, İslam’da dini bir yükümlülük veya vergi olarak muamele gören Müslüman Ümmetine sadaka verme şeklidir ve Kuran sıralamasına göre namazdan sonra önem taşır. Zekat, Tanrı ile Müslüman arasındaki antlaşmanın bir parçası olarak kabul edilir.

ISLM, Zekat için Dijital bir para birimidir. Bağış, hayır işleri, insani yardım veya bir amaca fayda sağlamak için bir hediyedir. İslam’da zekat, İslam’da dini bir yükümlülük veya vergi olarak muamele gören Müslüman Ümmetine sadaka verme şeklidir ve Kuran sıralamasına göre namazdan sonra önem taşır. Zekat, Tanrı ile Müslüman arasındaki antlaşmanın bir parçası olarak kabul edilir. Zenginlik üzerindeki zekât, kişinin sahip olduğu tüm malların değerine, yani geleneksel olarak 1/40 değerine dayanır.

islmcoin.com, Müslümanların dini görevlerini yerine getirmeleri için oluşturulmuştur. Zekâtın muhtaçlara ulaşmasını sağlar ve aradaki kurumları ortadan kaldırır.

Eşler arası

islmcoin.com, süreçlerinde herhangi bir üçüncü tarafın katılımını gerektirmez. Merkezi olmayan doğası, Zekât ve işlemi için hiçbir yetki konusu yoktur. İslmcoin.com ile Zekatınızın ihtiyacı olan kişiye ulaştığından ve dini yükümlülüğünüzün tamamlandığından emin olabilirsiniz.

Şeffaflık

Blok zincirinin merkezi olmayan doğası nedeniyle, tüm işlemler ya kişisel bir düğüme sahip olarak ya da herkesin görmesine izin veren blok zinciri kaşifleri kullanılarak şeffaf bir şekilde görüntülenebilir.
canlı gerçekleşen işlemler. Her düğüm, yeni bloklar onaylandıkça güncellenen kendi zincir kopyasına sahiptir.
ve eklendi. Bu, eğer isterseniz, paranızı nereye giderse gitsin takip edebileceğiniz anlamına gelir.

Seçme özgürlüğü

Bağışçılar, kendilerine sunulan seçenekler arasında kaynaklarını uygun gördükleri şekilde tahsis etme özgürlüğüne sahiptir. Misyonumuz bağışçılara farklı olanaklar sağlamak ve bağışların gelmesini sağlamaktır. Hayır kurumu sahipleri, bağışçıların inanacağı bilgileri vermekle yükümlüdür.

Tarih Bilgileri: 02 Temmuz 2021 — 17 Eylül 2021
PreICO Başlangıç Tarihi
PreICO Bitiş Tarihi
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Ön Satış Başlangıç Tarihi
Ön Satış Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
PreICO Fiyatı
ICO Fiyatı
Token Standard
Hard cap
Toplam Token
Para Toplama Hedefi
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

ISLM

ISLM

Haber ve Yorum Ekle