KwikSwap

KwikSwap

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

Kwikswap, dijital varlıkları ve jetonları, açık kaynaklı bir projeyi takas etmek için merkezi olmayan bir protokoldür. Jetonlarınızı takas etme yeteneği sağlayan birçok merkezi olmayan borsa vardır, ancak Kwikswap Takas, Likidite Sağlama ve varlıklarınızı stake etmek için en iyi yerdir. Şu anda, birçok merkezi olmayan borsa, merkezi döviz platformları sorununu çözmeye çalıştı, ancak likiditeyi sağlayamıyor. Bu

Kwikswap, dijital varlıkları ve jetonları, açık kaynaklı bir projeyi takas etmek için merkezi olmayan bir protokoldür. Jetonlarınızı takas etme yeteneği sağlayan birçok merkezi olmayan borsa vardır, ancak Kwikswap Takas, Likidite Sağlama ve varlıklarınızı stake etmek için en iyi yerdir. Şu anda, birçok merkezi olmayan borsa, merkezi döviz platformları sorununu çözmeye çalıştı, ancak likiditeyi sağlayamıyor. Bu içsel sorunlara sahip merkezi olmayan değişimler, kitlesel kabulü zorlamayı zorlaştırıyor.
Kwikswap, pay alırken likidite sağlamak ve kazanç sağlamak için merkezi olmayan bir pazardır. İşlemlerin gerçekleştirilmesine yardımcı olmak için merkezi taraf veya merkezi sipariş defterine gerek yoktur. Otomatik likiditeyi güvence altına alır ve Kwikswap’in emir veya herhangi bir merkezileştirme gerektirmeden kullanılmasına izin verir.

Date Information: 21 December 2020 — 20 May 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Token supply
Available for token sale
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

KwikSwap

KwikSwap

Add a News