KwikSwap

KwikSwap

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

Kwikswap, dijital varlıkları ve jetonları, açık kaynaklı bir projeyi takas etmek için merkezi olmayan bir protokoldür. Jetonlarınızı takas etme yeteneği sağlayan birçok merkezi olmayan borsa vardır, ancak Kwikswap Takas, Likidite Sağlama ve varlıklarınızı stake etmek için en iyi yerdir. Şu anda, birçok merkezi olmayan borsa, merkezi döviz platformları sorununu çözmeye çalıştı, ancak likiditeyi sağlayamıyor. Bu

Kwikswap, dijital varlıkları ve jetonları, açık kaynaklı bir projeyi takas etmek için merkezi olmayan bir protokoldür. Jetonlarınızı takas etme yeteneği sağlayan birçok merkezi olmayan borsa vardır, ancak Kwikswap Takas, Likidite Sağlama ve varlıklarınızı stake etmek için en iyi yerdir. Şu anda, birçok merkezi olmayan borsa, merkezi döviz platformları sorununu çözmeye çalıştı, ancak likiditeyi sağlayamıyor. Bu içsel sorunlara sahip merkezi olmayan değişimler, kitlesel kabulü zorlamayı zorlaştırıyor.
Kwikswap, pay alırken likidite sağlamak ve kazanç sağlamak için merkezi olmayan bir pazardır. İşlemlerin gerçekleştirilmesine yardımcı olmak için merkezi taraf veya merkezi sipariş defterine gerek yoktur. Otomatik likiditeyi güvence altına alır ve Kwikswap’in emir veya herhangi bir merkezileştirme gerektirmeden kullanılmasına izin verir.

Tarih Bilgileri: 21 Aralık 2020 — 20 Mayıs 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Toplam Token
Satış İçin Ayrılan Miktar
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

KwikSwap

KwikSwap

Haber ve Yorum Ekle