Lance Coin

Lance Coin

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

Lance Coin hakkında Blockchain teknolojisinin artan popülaritesi ile Lance Coin izleyicileri, dünya çapında gelişmekte olan bir endüstri olan blockchain teknolojisi aracılığıyla spor endüstrisindeki blockchain uygulamasındaki boşluğu doldurmayı umuyor. Yaratmak istediğimiz şey, spor endüstrisine sızmış, her iki tarafça paylaşılan ve ortak yaratılan değer olan, merkezi olmayan, küreselleşmiş bir zincirdir. Dünyanın kripto para birimine geçişini hızlandırma misyonumuz

Lance Coin hakkında
Blockchain teknolojisinin artan popülaritesi ile Lance Coin izleyicileri, dünya çapında gelişmekte olan bir endüstri olan blockchain teknolojisi aracılığıyla spor endüstrisindeki blockchain uygulamasındaki boşluğu doldurmayı umuyor. Yaratmak istediğimiz şey, spor endüstrisine sızmış, her iki tarafça paylaşılan ve ortak yaratılan değer olan, merkezi olmayan, küreselleşmiş bir zincirdir.

Dünyanın kripto para birimine geçişini hızlandırma misyonumuz var.

Date Information: 01 April 2021 — 30 July 2021
ICO End Date
IDO Start Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token supply
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Lance Coin

Lance Coin

Add a News