Lepricon

Lepricon (L3P)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

Lepricon, Merkezi Olmayan Otonom Bir Organizasyondur (DAO) – merkezi bir otorite tarafından değil, ağ katılımcıları tarafından şeffaf ve kontrol edilen, bilgisayar kodunda yer alan kurallarla temsil edilen bir organizasyondur. Lepricon, kullanıcı deneyimine odaklanan oyunlaştırılmış DeFi dApp’leri için bir platform sağlayarak blok zincirindeki oyun ve NFT’lerin potansiyelini ortaya çıkarmayı ve serbest bırakmayı amaçlamaktadır. Lepricon, katılımcıların DeFi’nin

Lepricon, Merkezi Olmayan Otonom Bir Organizasyondur (DAO) – merkezi bir otorite tarafından değil, ağ katılımcıları tarafından şeffaf ve kontrol edilen, bilgisayar kodunda yer alan kurallarla temsil edilen bir organizasyondur. Lepricon, kullanıcı deneyimine odaklanan oyunlaştırılmış DeFi dApp’leri için bir platform sağlayarak blok zincirindeki oyun ve NFT’lerin potansiyelini ortaya çıkarmayı ve serbest bırakmayı amaçlamaktadır.
Lepricon, katılımcıların DeFi’nin avantajlarından oyunlaştırılmış bir şekilde yararlanabilecekleri, DeFi’yi daha büyük ve daha ilgili bir izleyici kitlesine açabilecekleri oldukça ödüllendirici bir ortam sağlar. Lepricon’un halihazırda 3 dApp’i var ve Lepricon’un halka açık satışının kapanmasından kısa bir süre sonra başlayacak.
Lepricon platformu aşağıdaki özelliklerden oluşur:
Sahiplerin belirli platform içeriğine ve ödüller ve ücretler gibi ekonomik parametrelere oy vermesini sağlayan L3P adlı bir DAO yönetişim jetonu.
Katılımcıların Lepricon’un L3P jetonundan başlayarak stake edilmiş dijital varlıkları üzerinden getiri elde edebilecekleri bir stake etme platformu.
Eğlenceli ve sezgisel, başlangıçta tahmin odaklı dApp oyun içeriğine erişim sağlayan bir dApp mağazası.
“Shamrock Protocol” adlı bir sadakat ve topluluk itibar protokolü.

Date Information: 15 March 2021 — 15 April 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token supply
Available for token sale
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Lepricon (L3P)

Lepricon (L3P)

Add a News