Lepricon

Lepricon (L3P)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

Lepricon, Merkezi Olmayan Otonom Bir Organizasyondur (DAO) – merkezi bir otorite tarafından değil, ağ katılımcıları tarafından şeffaf ve kontrol edilen, bilgisayar kodunda yer alan kurallarla temsil edilen bir organizasyondur. Lepricon, kullanıcı deneyimine odaklanan oyunlaştırılmış DeFi dApp’leri için bir platform sağlayarak blok zincirindeki oyun ve NFT’lerin potansiyelini ortaya çıkarmayı ve serbest bırakmayı amaçlamaktadır. Lepricon, katılımcıların DeFi’nin

Lepricon, Merkezi Olmayan Otonom Bir Organizasyondur (DAO) – merkezi bir otorite tarafından değil, ağ katılımcıları tarafından şeffaf ve kontrol edilen, bilgisayar kodunda yer alan kurallarla temsil edilen bir organizasyondur. Lepricon, kullanıcı deneyimine odaklanan oyunlaştırılmış DeFi dApp’leri için bir platform sağlayarak blok zincirindeki oyun ve NFT’lerin potansiyelini ortaya çıkarmayı ve serbest bırakmayı amaçlamaktadır.
Lepricon, katılımcıların DeFi’nin avantajlarından oyunlaştırılmış bir şekilde yararlanabilecekleri, DeFi’yi daha büyük ve daha ilgili bir izleyici kitlesine açabilecekleri oldukça ödüllendirici bir ortam sağlar. Lepricon’un halihazırda 3 dApp’i var ve Lepricon’un halka açık satışının kapanmasından kısa bir süre sonra başlayacak.
Lepricon platformu aşağıdaki özelliklerden oluşur:
Sahiplerin belirli platform içeriğine ve ödüller ve ücretler gibi ekonomik parametrelere oy vermesini sağlayan L3P adlı bir DAO yönetişim jetonu.
Katılımcıların Lepricon’un L3P jetonundan başlayarak stake edilmiş dijital varlıkları üzerinden getiri elde edebilecekleri bir stake etme platformu.
Eğlenceli ve sezgisel, başlangıçta tahmin odaklı dApp oyun içeriğine erişim sağlayan bir dApp mağazası.
“Shamrock Protocol” adlı bir sadakat ve topluluk itibar protokolü.

Tarih Bilgileri: 15 Mart 2021 — 15 Nisan 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Toplam Token
Satış İçin Ayrılan Miktar
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Lepricon (L3P)

Lepricon (L3P)

Haber ve Yorum Ekle