MetaHash (MHC)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

MetaHash hakkında #MetaHash ağı dört bölümden oluşur: #TraceChain Hız probleminin çözümü, sinyalleri ağ üzerinden yönlendirmek için otomatik bir kendi kendine öğrenme algoritmasına dayanmaktadır. Saniyede 50.000 işlem (100 megabit kanal kapasitesi) hızından başlayarak, ağın çekirdeğini oluşturan ağa daha yüksek bant genişliğine sahip daha fazla düğüm eklendikçe ve ihtiyaç duyulan ek # Veri Zincirlerinin güvenilirliğini artırdıkça büyür.

MetaHash hakkında
#MetaHash ağı dört bölümden oluşur:

#TraceChain
Hız probleminin çözümü, sinyalleri ağ üzerinden yönlendirmek için otomatik bir kendi kendine öğrenme algoritmasına dayanmaktadır. Saniyede 50.000 işlem (100 megabit kanal kapasitesi) hızından başlayarak, ağın çekirdeğini oluşturan ağa daha yüksek bant genişliğine sahip daha fazla düğüm eklendikçe ve ihtiyaç duyulan ek # Veri Zincirlerinin güvenilirliğini artırdıkça büyür. uygulamaları çalıştırmak için.

#MetaApps

#MetaHash ağına eklenen düğümler, merkezi olmayan uygulamalar tarafından kullanılır. #MetaApps’ın temel kodu, ağa bağlı düğüm sahiplerinin gerekli kaynaklara ve finansal motivasyonuna dayalı olarak uygulama kopyalarının konumunu optimize eder. Herhangi bir geliştirici #MetaApps’ta bir uygulama oluşturabilir ve yayınlayabilir ve #MetaHashCoin sahipleri, tüm ağ üyelerinin evrensel değerlerini yansıtan, bunu onaylayıp onaylamama konusunda açık oylama ile karar verir.

#MetaGate

Bu, #TraceChain protokolünü kullanan açık kaynaklı bir arayüzdür ve #MetaApps ve ağlarla çalışmayı mümkün kılar. Üçüncü taraf geliştiriciler, #MetaApps ve # TraceChain / blockchain özelliklerini çeşitli uygulamalara ve tarayıcılara yerleştirmek için #MetaGate kodunu kullanabilir.

#MetaHashCoin

Ağın dijital ödeme para birimi. Fikir birliğini sağlamak, tüm ağ hizmetleri için ödeme yapmak ve kendi kendini finanse etmeyi kontrol etmek için kullanılır.

Date Information: 30 June 2018 — 25 September 2018
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token supply
Prohibited Countries
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

MetaHash (MHC)

MetaHash (MHC)

Add a News