Princoin

Princoin

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

PRINCOIN hakkında Son yıllarda teknoloji ve yazılımın inanılmaz gelişimi, kripto para birimi ekonomisinin tüm sektörlerinde sürekli bir hareket, değişim ve dönüşüm ile sonuçlandı. Teknolojik gelişmeler, doğru gelişimleri için farklı platformların ne kadar olduğunu incelememize izin veriyor. Bu Dijital Çağın ilerlemesi, Sosyal Ağı paylaşan ve bundan faydalanan insanlarla daha çekici ve üretken kılan bir uygulamaya doğru

PRINCOIN hakkında
Son yıllarda teknoloji ve yazılımın inanılmaz gelişimi, kripto para birimi ekonomisinin tüm sektörlerinde sürekli bir hareket, değişim ve dönüşüm ile sonuçlandı.

Teknolojik gelişmeler, doğru gelişimleri için farklı platformların ne kadar olduğunu incelememize izin veriyor. Bu Dijital Çağın ilerlemesi, Sosyal Ağı paylaşan ve bundan faydalanan insanlarla daha çekici ve üretken kılan bir uygulamaya doğru gelişmemize olanak tanıyor.

Ek olarak, Sosyal Ağların Web üzerinde yüksek bir trafiği vardır, bu da kendimizi en üstte konumlandırmamıza ve
Yayınlardan ve bankacılık kurumlarından sınırsız yüksek bir çevrimiçi işlem oranına sahip olan Kripto para birimleri ile Kripto para birimlerinin çok yönlülüğünü ve rahatlığını tek bir izole yerde artırmak için bir dizi platformu birleştiren bir uygulama nasıl oluşturulur.

Özellikleri
* PRINCOIN’in dünyadaki çevrimiçi topluluğu somutlaştırmaya istekli yatırımcılardan sermaye toplamak için uygulanabilirliğini ve karlılığını gösteren bir iş planı tasarlayın.

* PRINCOIN’i, her yaştan müşterinin erişebileceği APP dili ile potansiyel olarak büyüyen sosyal medya pazarına yerleştirin.

* PRINCOIN’e kayıtlı tüm kullanıcıların yararını garanti eden bir strateji tasarlayın

Teknik veri
“PRINCOIN, dünyadaki dijital çağın para birimi olacağı için en önemli değişikliklerden birine sahip olacak ve insanların teknolojiye olabildiğince erişebilmesi için yeni fikirleri hayata geçirecek.”

Date Information: 28 April 2021 — 28 August 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token supply
Sold on pre sale
Available for token sale
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Princoin

Princoin

Add a News