Nominex

Nominex (NMX)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

Nominex, zaten gelişmiş ve işleyen bir altyapıya sahip bir kripto para borsasıdır. Nominex, DEMO ticareti gibi çok çeşitli hizmetler ve özellikler sunan oldukça işlevsel bir platformdur. Demo ticareti, Nominex kullanıcılarının herhangi bir risk olmadan ticaret yapmalarına izin veren bir ticaret simülatörüdür. Nominex Demo modu, ister bir stratejiyi test etmek ister gelişmiş siparişleri nasıl verimli bir

Nominex, zaten gelişmiş ve işleyen bir altyapıya sahip bir kripto para borsasıdır. Nominex, DEMO ticareti gibi çok çeşitli hizmetler ve özellikler sunan oldukça işlevsel bir platformdur. Demo ticareti, Nominex kullanıcılarının herhangi bir risk olmadan ticaret yapmalarına izin veren bir ticaret simülatörüdür. Nominex Demo modu, ister bir stratejiyi test etmek ister gelişmiş siparişleri nasıl verimli bir şekilde kullanacağınızı öğrenmek isteyin, herkesin kullanabileceği borsanın tam bir kopyasıdır. Gelişmiş ticaret araçları Nominex, yatırımcıların alım satım sürecini yarı otomatikleştirmesine ve karı en üst düzeye çıkarmasına olanak tanıyan gelişmiş siparişlere sahiptir. Stop emri, Stop Limit emri, Trailing Stop emri, Trailing Stop Future emri, Ölçekli sipariş kullanım için mevcuttur. Günlük Ticaret turnuvaları Nominex, tüccarlar için gerçek ödüller hazırladı! Her yatırımcı, DEMO hesabında 10.000 USDT ile başlar ve kazanma şansı elde eder. Her gün en iyi 5 tüccara karar vermek için işlem karı hesaplanır. Benzersiz ortaklık programı Nominex ikili ortaklık programı ile kendi tam kapsamlı işinizi kurun. SINIRSIZ sayıda referans seviyesinden 4 tür ödül alın. Türünün ilk örneği token dağıtım modeli Nominex, yerel NMX tokenini çeşitli yollarla dağıtır: NMX’te% 100 işlem ücreti geri ödemesi (ilk aşama – ilk 60 gün), bağlı kuruluş programı entegrasyonu, günlük işlem hacmine dayalı dağıtım (ikinci aşama – önümüzdeki 305 gün) ve daha fazlası! Entertrading kavramı Nominex, yeni nesil özelliklerin sunulmasının yanı sıra, “Entertrading” adı verilen tamamen yeni bir konsept geliştirdi. Bu, dünyadaki her tüccar için birleştirici bir yaşam tarzı haline gelen keyifli bir ticaret kavramıdır.

Date Information: 08 April 2020 — 07 April 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Hard cap
Token supply
Available for token sale
Prohibited Countries
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Nominex (NMX)

Nominex (NMX)

Add a News