Plater_Network

Plater Network

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

Plater Network hakkında Plater Network, bilgi akışı ve veri aktarım yazılımının merkezi olmayan teknolojisini inşa etmek gibi asil bir amacı olan bağımsız bir şirket ve özel bir şirkettir. Tüm ağ, kullanıcılar için avantajların sayısını artıran blockchain teknolojisine dayanacaktır. Plater Network’ün arkasındaki teknoloji ve konsept hakkında daha fazla bilgi için lütfen Teknoloji Bölümüne bakın. Plater Network’ü

Plater Network hakkında
Plater Network, bilgi akışı ve veri aktarım yazılımının merkezi olmayan teknolojisini inşa etmek gibi asil bir amacı olan bağımsız bir şirket ve özel bir şirkettir. Tüm ağ, kullanıcılar için avantajların sayısını artıran blockchain teknolojisine dayanacaktır. Plater Network’ün arkasındaki teknoloji ve konsept hakkında daha fazla bilgi için lütfen Teknoloji Bölümüne bakın. Plater Network’ü oluşturma fikri 2019’da ortaya çıktı ve şirket 2021’de resmi olarak tescil edildi. Şu anda uygulamayı oluşturma ve cilalama geliştirme sürecinde. Şirket ayrıca bu güzel girişimi gerçekleştirmek için para topluyor. Plater Coin (PTC) ve İlk Jeton Teklifi hakkında daha fazla bilgi için lütfen Plater Coin Bölümü‘ne gidin.

Date Information: 01 July 2021 — 04 July 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Token Standard
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Plater Network

Plater Network

Add a News