Plater_Network

Plater Network

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

Plater Network hakkında Plater Network, bilgi akışı ve veri aktarım yazılımının merkezi olmayan teknolojisini inşa etmek gibi asil bir amacı olan bağımsız bir şirket ve özel bir şirkettir. Tüm ağ, kullanıcılar için avantajların sayısını artıran blockchain teknolojisine dayanacaktır. Plater Network’ün arkasındaki teknoloji ve konsept hakkında daha fazla bilgi için lütfen Teknoloji Bölümüne bakın. Plater Network’ü

Plater Network hakkında
Plater Network, bilgi akışı ve veri aktarım yazılımının merkezi olmayan teknolojisini inşa etmek gibi asil bir amacı olan bağımsız bir şirket ve özel bir şirkettir. Tüm ağ, kullanıcılar için avantajların sayısını artıran blockchain teknolojisine dayanacaktır. Plater Network’ün arkasındaki teknoloji ve konsept hakkında daha fazla bilgi için lütfen Teknoloji Bölümüne bakın. Plater Network’ü oluşturma fikri 2019’da ortaya çıktı ve şirket 2021’de resmi olarak tescil edildi. Şu anda uygulamayı oluşturma ve cilalama geliştirme sürecinde. Şirket ayrıca bu güzel girişimi gerçekleştirmek için para topluyor. Plater Coin (PTC) ve İlk Jeton Teklifi hakkında daha fazla bilgi için lütfen Plater Coin Bölümü‘ne gidin.

Tarih Bilgileri: 01 Temmuz 2021 — 04 Temmuz 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Token Standard
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Plater Network

Plater Network

Haber ve Yorum Ekle