It carries a GREAT RISK as Social Media Accounts / Website are not active.

Qintar Crosschain (QIN)

   

Website: DEACTIVE / Social Media: DEACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Finans Hizmetleri & Bankacılık

Qintar Crosschain nedir Qintar, 3 İslami finans aracını içeren bir ekosistemdir: Murabaha, Modaraba ve İslami Topluluk Bankası (Peer to Peer Lending). İslami finans Sosyal açıdan sorumlu yatırım Finansal fırsatlara adil erişim Yağmacı kredilere karşı çıkıyor Aldatmadan kaçınma Hem borç alan hem de borç veren için kazan-kazan İhtiyacı olanlara uygun mikrofinans fırsatı sunmak için Qintar Murabaha’yı

Qintar Crosschain nedir
Qintar, 3 İslami finans aracını içeren bir ekosistemdir: Murabaha, Modaraba ve İslami Topluluk Bankası (Peer to Peer Lending).

İslami finans

  • Sosyal açıdan sorumlu yatırım
  • Finansal fırsatlara adil erişim
  • Yağmacı kredilere karşı çıkıyor
  • Aldatmadan kaçınma
  • Hem borç alan hem de borç veren için kazan-kazan

İhtiyacı olanlara uygun mikrofinans fırsatı sunmak için Qintar Murabaha’yı yaratıyoruz. Bankalar ve Yerel yetkililer, Grameen bankası fikrinden türetilen bir platforma erişebilecek. Platform, bankaların ve yerel yönetimlerin “Murabaha” talebinde bulunanların verilerini ve detaylarını eklemesine izin verecek.

Qintar Platform, DAO katılımcılarını ödüllendirirken bireyleri güçlendiren ve güvenli pasif gelir sağlayan İslami Finans konseptine dayalı yenilikçi bir ödeme sistemi sunacak.

Date Information: 01 May 2021 — 31 May 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Raised
Token supply
Available for token sale
WhiteList
KYC

Additional links
Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Qintar Crosschain (QIN)

Qintar Crosschain (QIN)

Add a News