lumiblocks

Lumiblocks (LUMI)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Pre Sale Diğer

Lumiblocks, ethereum üzerine kurulu, merkezi olmayan bir topluluğa ait olan ve işletilen bir organizasyondur. Lumiblocks, kripto topluluğunun, LUMI belirteci tarafından yönetilen ve koordine edilen yüzlerce proje, ürün ve hatta topluluktan oluşan en karlı, merkezi olmayan ve verimli ekosistemi oluşturmak için tüm varlıkları ve insan kaynaklarını oluşturmak ve tartışmak, işbirliği yapmak ve devretmek için bir araya

Lumiblocks, ethereum üzerine kurulu, merkezi olmayan bir topluluğa ait olan ve işletilen bir organizasyondur. Lumiblocks, kripto topluluğunun, LUMI belirteci tarafından yönetilen ve koordine edilen yüzlerce proje, ürün ve hatta topluluktan oluşan en karlı, merkezi olmayan ve verimli ekosistemi oluşturmak için tüm varlıkları ve insan kaynaklarını oluşturmak ve tartışmak, işbirliği yapmak ve devretmek için bir araya geldiği bir platformdur.

Geliştiriciler, LUMI belirtecine ve tüm ekosisteme değer katan ve böylece LUMI sahiplerine fayda sağlayan projeler ve ürünler yaratan bir ekipte birleşir. DAO kullanan token sahipleri, geliştiricilere oy vererek ve DAO hazinesinden tokenlar ile ödüllendirerek en iyi projeleri ve ürünleri destekleyecek. Projeler ve ürünler, LUMI’nin fiyatını artıracak veya LUMI sahiplerine özel premium fırsatlar sunacak.

Lumiblocks, bir yönetişim belirtecinin faydacı işlevlerini artırmak için web3, DeFi, NFT ve kripto projelerini finanse eden ve sürdüren, genel amaçlı toplu karar alma sürecini işleyen ve yürüten topluluk odaklı bir DAO’dur.

Date Information: 01 October 2021 — 07 October 2021
Pre-sales Start Date
Pre-sales End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Platform
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token supply
Available for token sale

Road Map
Aşama 1

LCP ve DAO'nun aktif gelişimi, borsalar ve cüzdanlarla ortaklıklar (listeler), ekosistemin gelişimi için diğer projeler.

Aşama 2

Topluluğa dahil olan projeleri, geliştiricileri ve token sahiplerini aktif olarak teşvik etmek, DAO hazinesini doldurmak.

Aşama 3

Ekosistem ve serbest akış içindeki mevcut projeler ve ürünler için destek.

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Lumiblocks (LUMI)

Lumiblocks (LUMI)

Add a News