Quantum Blockchain Technology

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

Quantum Blockchain Teknolojisi Hakkında Kuantum Güvenli Sertifikalar Kuantum açısından güvenli sertifikalar, kuantum açısından güvenli şifreleme algoritmaları kullanan X.509 sertifikalarıdır. NIST, kuantum güvenli şifreleme algoritmalarını standartlaştırma sürecindeyken, bir dizi aday algoritma belirledi ve bu algoritmaların uygulamaları şu anda mevcuttur. Özellikleri Gizliliği Koruyan Şeffaflık QUANTUM ağı, gizlilikten ödün vermeden denetlenebilirlik araçlarının kullanılması yoluyla sahtekarlığı önler ve düzenlemelere

Quantum Blockchain Teknolojisi Hakkında
Kuantum Güvenli Sertifikalar
Kuantum açısından güvenli sertifikalar, kuantum açısından güvenli şifreleme algoritmaları kullanan X.509 sertifikalarıdır.

NIST, kuantum güvenli şifreleme algoritmalarını standartlaştırma sürecindeyken, bir dizi aday algoritma belirledi ve bu algoritmaların uygulamaları şu anda mevcuttur.

Özellikleri
Gizliliği Koruyan Şeffaflık QUANTUM ağı, gizlilikten ödün vermeden denetlenebilirlik araçlarının kullanılması yoluyla sahtekarlığı önler ve düzenlemelere uyumu kolaylaştırır. QUANTUM sistemini çalıştıran Özel ve Doğrulanabilir Hesaplama Bulutu hizmetleri, herhangi bir müşteri verisi aktarmadan işlem sürecini dış kaynak olarak kullanabilir. Birbirine Bağlı Defterler Ağına Katılın Özel bir defter oluşturun ve QUANTUM ağındaki diğer defterlerle çapraz defter işlemleri gerçekleştirin. Özel QUANTUM Uygulamaları QUANTUM, gizliliği koruyan QUANTUM ağ uygulamalarına ve daha fazlasına izin vererek gizli ve anonim varlıkları ve akıllı sözleşmeleri barındırabilir. Özel Ödemeler QUANTUM kullanıcıları, bilgileri kamuya açıklamadan tamamen özel ödemeler yapabilirler. Genel Anahtar Altyapısı QUANTUM, açık anahtar altyapısının güvenliğini ve güvenilirliğini artıran denetlenebilir bir yalnızca ek anahtar dizini için gerekli araçları sağlar. Global Network Quantum Blockchain, yalnızca Ethereum ve Bitcoin ağları tarafından aşılan tam düğümlerle en büyük PoS eşler arası ağa sahiptir.

Date Information: 02 May 2021 — 04 May 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Token supply
Available for token sale
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Quantum Blockchain Technology

Quantum Blockchain Technology

Add a News