It carries a GREAT RISK as Social Media Accounts / Website are not active.

Resta

Resta (RESTA)

   

Website: DEACTIVE / Social Media: DEACTIVE Last Check Date : 4 April 2021

ICO Diğer

Proje, “Staropolskie smaki” restoran zincirinin gelişimini sağlayacak. Hizmetimizi belirteçlerle kullanmak için bir sistem oluşturacağız. Hizmetlerimizi diğerlerinin yanı sıra bir normobarik oda, spor altyapısı, oyun odaları, elektrikli araba şarj istasyonlarının kullanımını içerecek şekilde genişleteceğiz. Proje, “Staropolskie Restauracje” nin işletme ve kazanç zinciriyle ilgili. Çok cazip Silezya pazarında halihazırda üç tesiste faaliyet göstermekteyiz. Planlanan yatırımlar, rekabet avantajımızı

Proje, “Staropolskie smaki” restoran zincirinin gelişimini sağlayacak. Hizmetimizi belirteçlerle kullanmak için bir sistem oluşturacağız. Hizmetlerimizi diğerlerinin yanı sıra bir normobarik oda, spor altyapısı, oyun odaları, elektrikli araba şarj istasyonlarının kullanımını içerecek şekilde genişleteceğiz.
Proje, “Staropolskie Restauracje” nin işletme ve kazanç zinciriyle ilgili. Çok cazip Silezya pazarında halihazırda üç tesiste faaliyet göstermekteyiz. Planlanan yatırımlar, rekabet avantajımızı genişletmemize, operasyonların ölçeğini artırmamıza ve pazarlamayı geliştirmemize olanak sağlayacaktır. Her RESTA jeton sahibi, özel olarak oluşturulmuş bir sistem aracılığıyla hizmetlerimize erişebilecek. Bu, işimizin gelişiminde doğal bir adımdır.

Date Information: 02 March 2021 — 01 February 2022
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token supply
Available for token sale
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Resta (RESTA)

Resta (RESTA)

Add a News