Sosyal Medya Hesapları / Web Sitesi aktif olmadığı için BÜYÜK RİSK TAŞIMAKTADIR.

Resta

Resta (RESTA)

   

Website: AKTİF DEĞİL / Social Media: AKTİF DEĞİL Son Kontrol Tarihi : 1 Mayıs 2022

ICO Diğer

Proje, “Staropolskie smaki” restoran zincirinin gelişimini sağlayacak. Hizmetimizi belirteçlerle kullanmak için bir sistem oluşturacağız. Hizmetlerimizi diğerlerinin yanı sıra bir normobarik oda, spor altyapısı, oyun odaları, elektrikli araba şarj istasyonlarının kullanımını içerecek şekilde genişleteceğiz. Proje, “Staropolskie Restauracje” nin işletme ve kazanç zinciriyle ilgili. Çok cazip Silezya pazarında halihazırda üç tesiste faaliyet göstermekteyiz. Planlanan yatırımlar, rekabet avantajımızı

Proje, “Staropolskie smaki” restoran zincirinin gelişimini sağlayacak. Hizmetimizi belirteçlerle kullanmak için bir sistem oluşturacağız. Hizmetlerimizi diğerlerinin yanı sıra bir normobarik oda, spor altyapısı, oyun odaları, elektrikli araba şarj istasyonlarının kullanımını içerecek şekilde genişleteceğiz.
Proje, “Staropolskie Restauracje” nin işletme ve kazanç zinciriyle ilgili. Çok cazip Silezya pazarında halihazırda üç tesiste faaliyet göstermekteyiz. Planlanan yatırımlar, rekabet avantajımızı genişletmemize, operasyonların ölçeğini artırmamıza ve pazarlamayı geliştirmemize olanak sağlayacaktır. Her RESTA jeton sahibi, özel olarak oluşturulmuş bir sistem aracılığıyla hizmetlerimize erişebilecek. Bu, işimizin gelişiminde doğal bir adımdır.

Tarih Bilgileri: 02 Mart 2021 — 01 Şubat 2022
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Toplam Token
Satış İçin Ayrılan Miktar
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Resta (RESTA)

Resta (RESTA)

Haber ve Yorum Ekle