SeedOn-logo

SeedOn (SEON)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 8 June 2022

ICO Kitle Fonlaması & Borç Verme

SeedOn Hakkında SeedOn, amacı geleneksel kitle fonlamasında devrim yaratmak olan, tüm paydaşlara izlenebilirlik ve şeffaflık sağlamayı amaçlayan blok zinciri tabanlı bir çözümdür, böylece yatırımları üzerinde her zaman tam kontrole sahip olurlar. Tüm bunlar, menkul kıymet işlemlerinin şeffaf bir şekilde kolaylaştırılabileceği, böylece tüm yatırımların ve artırılan sermaye işlemlerinin izlenebilir ve tüm ağ kullanıcıları tarafından görülebildiği, merkezi

SeedOn Hakkında
SeedOn, amacı geleneksel kitle fonlamasında devrim yaratmak olan, tüm paydaşlara izlenebilirlik ve şeffaflık sağlamayı amaçlayan blok zinciri tabanlı bir çözümdür, böylece yatırımları üzerinde her zaman tam kontrole sahip olurlar.

Tüm bunlar, menkul kıymet işlemlerinin şeffaf bir şekilde kolaylaştırılabileceği, böylece tüm yatırımların ve artırılan sermaye işlemlerinin izlenebilir ve tüm ağ kullanıcıları tarafından görülebildiği, merkezi olmayan bir ortama sahip olma fikrinden doğdu.

Şeffaflığı ve güveni teşvik eden bir platform oluşturmak, yatırımcıları cezbedecek ve bu da onları rekabet yerine yatırımlar için çözümümüzü tercih etmeye teşvik edecektir.

Özellikleri
Vurgulanması gereken ana özellik, kontrollü bir girişimin sermaye infüzyonunu sağlayan SeedOn’un Akıllı Sözleşme Emanet modelidir. Yatırım yapılan toplam sermaye, girişime aşamalar halinde bırakılacaktır. Bu nedenle, girişimci, projenin diğer amaçları veya hedefleri tamamlanana kadar yalnızca sınırlı miktarda nakit akışına erişebilecektir. Bu, olası olmayan bir hileli proje durumunda, kaybın minimumda tutulmasını, toplam sermayenin sadece bir kısmının kaybedilmesini ve geri kalanının yatırımcılara iade edilmesini sağlar.

Platformumuzdaki girişimlere yapılan yatırımlar, istikrarlı ve sabit bir ticaret hacmi sağlayan SEON aracılığıyla gerçekleştirilecektir. Bu, SEON’un yalnızca halka açık borsalarda kripto tüccarları tarafından alınıp satılmasını değil, aynı zamanda yeni kurulan şirketlere yatırım yapan tüm platform kullanıcıları tarafından dolaylı olarak alınıp satılmasını sağlayacaktır. Sabit bir dengeli arz/talep oranına sahip olmak madeni paranın fiyatına istikrar sağlayacağından ve hatta değerini artırabileceğinden, bu madeni paranın değerine fayda sağlayacaktır.

Geleneksel kitle fonlaması platformları yerine SeedOn kullanmanın faydaları:

– Kripto para birimini kullanan yatırımlar : Platformumuzu kullanan yatırımcılar, fiat para birimini seçme olanağına sahip olarak, bir girişime yatırım yapmak veya ödüllerini almak için SEON simgemizi kullanma seçeneğine sahiptir. SEON’u yaygın olarak kullanılan bir ödeme yöntemi olarak hayal edin. Bu, pasif bir gelir elde etmenin ve verimli bir kitle fonlaması kampanyasını başarıyla tamamlamanın kolay bir yolunu sağlayacağından hem yatırımcılara hem de girişimcilere fayda sağlayacaktır.

– İşlem şeffaflığı ve hesap verebilirlik : SeedOn’un ana hedefi, yatırımcılar ve girişimciler arasındaki yatırım işlemlerini güvenilir bir ortamda teşvik edecek dağıtılmış defter teknolojisini kullanan şeffaf bir platform sağlamaktır. Platformumuz, ağ kullanıcıları tarafından her zaman görülebilen hızlı, güvenli ve güvenli işlemleri kolaylaştırmak için Consensus mekanizmasını kullanmak için BSC’yi (Binance Akıllı Zincir) kullanıyor.

– Yatırımlarınızın güvenliği ve tam kontrolü : Başarılı bir şekilde finanse edilen kampanyalar, toplanan sermayenin aşamalara ayrılmasını sağlar, böylece girişimciler, projenin diğer amaçları veya hedefleri tamamlanana kadar her aşamada sınırlı miktarda paraya sahip olur. Bu, artırılan sermaye üzerinde tam kontrol sağlayan ve girişimcilerin yatırımcılarını dolandırmasına izin vermeyen akıllı sözleşme emanet modelinin kullanılmasıyla gerçekleştirilecek.

– Pasif gelir elde etme imkanı : Mevcut kitle fonlaması platformlarının çoğu yalnızca bağış temelli taahhütlere izin verir, yani insanlar gelecekte bir noktada üretilecek ve teslim edilecek olan fiziksel bir ürün için önceden ödeme yapar. Bu tür kitle fonlamasına ek olarak, platform menkul kıymet işlemlerimizi ve kayıtlı bir aracı kurum aracılığıyla yatırım yapan halkla iş yapmayı da kolaylaştırmak istiyoruz.

– Kullanıcı tarama süreci : Platformumuza yeni bir kitle fonlaması projesi sunabilmek için, tüm girişimciler kayıt ve geçmiş kontrolü için bir tarama sürecinden geçecektir. Tarama sürecinin ilk adımı, telif hakkı ihlallerini kontrol eden bir AI algoritması tarafından gerçekleştirilecek ve sonuçta bir insanın sağlanan ayrıntıları manuel olarak kontrol etmesi sağlanacaktır. Bu, diğer kitle fonlaması platformlarına kıyasla yatırımcıları dolandırmak isteyen dolandırıcıların sayısını önemli ölçüde azaltmaya katkıda bulunacaktır.

– Fikri mülkiyeti koruyun : SeedOn, yalnızca kayıtlı yatırımcıların bir başlangıç ​​projesine tam erişime sahip olması için tüm proje ayrıntılarını bir kimlik doğrulama mekanizmasıyla kaplayacaktır. Bir yatırımcı hesabı açmadan önce, her kullanıcının bir Gizlilik Sözleşmesi doldurması gerekir, böylece herhangi bir bilgi veya hassas veri sızıntısı için yasal sonuçlar geçerli olabilir. Çözümümüz, ayrıntılı özellikleri ve uygulama aşamalarını ifşa etmeden, ana özellikleri vurgulayarak ziyaretçilere yalnızca projenin kısa bir açıklamasını sunacaktır.

Date Information: 01 December 2021 — 15 January 2022
Pre-sales Start Date
Pre-sales End Date
Public Sales Start Date
Public Sales End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Pre-sale Price
Platform
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Pre-sale token supply
Token supply
Total token for sale
Country

Token Dağıtımı:
%14 – Ekip ve Danışmanlar
%17 – Digifinex’te Staking
%42 – Özel/Kamu Satışı
%15 – Borsalar, ortaklıklar ve operasyonel maliyetler için likidite
%12 – Rezerv

Road Map
Eylül 2021

Platform planlamasının başlangıcı

Topluluk oluşturma

Stratejik ortaklıklar

Ekim 2021

Techrate akıllı sözleşme denetimi

CoinMarketCap listesi

Aralık 2021

ICO

Platform prototip topluluk testi

Topluluk geri bildirimi toplayın

Stratejik ortaklıklar

Şubat 2022

Exchange listesi

Uygulama Geliştirme

Platform topluluğu MVP testi

FINRA/SEC'e kayıtlı bir komisyoncu bayisi ile ilişkiye başlayın

Mayıs 2022

Platform topluluğu beta testi

Topluluk geri bildirimi

Eşsiz NFT geliştirme

Akıllı Sözleşme Geliştirme

Ağustos 2022

Platform V1 sürümü

Yetkili bir FINRA/SEC aracı satıcısı olmak için prosedürleri başlatın

Ekim 2022

Yatırımcılara fayda sağlayan daha fazla kontrol ve ölçeklenebilirlik için izinli ve konsorsiyum blok zinciri yinelemelerine sahip olmak için finansal uygulamalara yönelik IBM'in hibrit blok zinciri çözümünü benimseyin. Bu, yinelemelere gömülü artan güven nedeniyle daha fazla şeffaflığa yol açacaktır.

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

SeedOn (SEON)

SeedOn (SEON)

Add a News