Sportcash One

Sportcash One (SCOneX)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

PLATFORMLAR SOSYAL AĞ Sportcash One, ağımızdaki tüm Sporcuların medyada daha fazla yer almasına olanak tanıyan bir Spor Sosyal Ağı sunar. Sporcuların kendi fotoğraflarını, videolarını, en iyi spor sonuçlarını yayınlamalarına, kendi etkinliklerini tanıtmalarına ve hatta en popüler etkinliklerinden bazılarına bilet teklif etmelerine olanak tanıyacak. Dünyanın dört bir yanından gelen Taraftarlar ve Markalar, Sportcash One’ı gelecek Sporculara

PLATFORMLAR

SOSYAL AĞ

Sportcash One, ağımızdaki tüm Sporcuların medyada daha fazla yer almasına olanak tanıyan bir Spor Sosyal Ağı sunar. Sporcuların kendi fotoğraflarını, videolarını, en iyi spor sonuçlarını yayınlamalarına, kendi etkinliklerini tanıtmalarına ve hatta en popüler etkinliklerinden bazılarına bilet teklif etmelerine olanak tanıyacak.

Dünyanın dört bir yanından gelen Taraftarlar ve Markalar, Sportcash One’ı gelecek Sporculara sponsor olmak için kullanabilecek ve böylece isimlerinin daha iyi tanınmasını sağlayacak. Sponsorluk fonları, ödemelerin verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için aracı olmadan doğrudan Sporculara gider. Blockchain teknolojimizi kullanarak tüm işlemler şeffaf ve güvenli olacak ve neredeyse tüm potansiyel dolandırıcılığı ortadan kaldıracaktır. Sporcular, Sportcash One tokenleri ($ SCOne) ile ödüller kazanabilecek ve medyalarını Sosyal Ağımızda paylaşabilecekler.

Sportcash One ayrıca, Markaların ve Taraftarların, sürdürülebilir projeler oluşturmak ve atletik kariyer başlatmak için Sporculara ve Spor Derneklerine sponsor olabildikleri entegre bir Kitle Fonlaması Çözümü sağlar.

ONLINE SPOR / CRYPTO DERGİSİ

Sportcash One, Spor ve Kripto hakkında en son bilgileri bulabileceğiniz bir Spor / Kripto Dergisi sunmaktadır. Bu Dergide spor ve kripto alanındaki en son gelişmeleri bulabilir, aynı zamanda Sporcular, Markalar, Kulüpler, Satıcılar ve Taraftarlar ile ilgili güncel haberleri edinebilirsiniz.

ÇOK SATAN MAĞAZALARI

Sportcash One, her satıcıya kendi mal ve hizmetlerini satma seçeneği sunan çevrimiçi bir Çoklu Satıcı Mağazası sunar.

Sportcash One, satıcıları ilk katılım ve kurulum aşamasında teknik yardım ile destekleyecektir.

Sportcash One ağında bir mağazaya sahip olmanın avantajları:

Çevrimiçi mağazanızı kurarken profesyonel yardım

İşlemler neredeyse gerçek zamanlı olarak gerçekleşir

Düzenli para transferlerine kıyasla kripto para birimlerini kullanarak işlem maliyetlerinde bir azalma yoluyla satıcıların işlem ücretlerinde% 90’a kadar tasarruf sağlaması.

PROGRAMS

LOYALTY PROGRAM

Sportcash One offers a Customer Loyalty program to reward loyal customers. The program, combined with Blockchain technology, provides for inexpensive and fast transfers between clients and vendors on our network. Companies can use the Loyalty Program to reward their customers and sell more products. Customers earn coins as they make purchases and can use those coins to get rewards, discounts or special offers.

ÖDEME PROGRAMI

Sportcash One, mağazaların ödemeler için $SCOne jetonumuzu kabul etmesine olanak tanıyan birkaç E-ticaret eklentisi sunacak. Ek olarak, WooCommerce, Shopify ve Magento gibi birçok E-ticaret platformu için eklentiler oluşturulacak.

Hizmet olarak Token ürünümüzle birleştirildiğinde, kulüpler ve takımlar, mağazalarında kendi özel kulüp jetonlarını kabul etmek için hizmetimizi kullanabilir.

SPORCU PROGRAMI

Sportcash One, Markalara ve Taraftarlara en sevdikleri sporcuları medyanın ilgisini çekerek, kişiselleştirilmiş spor malzemeleri satın alarak veya fon ayarlayarak Sosyal Ağ Platformlarında destekleme fırsatı sunacak.

HAYIR PROGRAMI

Sportcash One, hayır amaçlı projeleri destekleme ve bağış yapma seçeneği sunacak. Yardım programları kendilerini Sosyal Ağda sunabilir ve kullanıcılar projeleri finanse ederek hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olabilir.

TEKNİK

DİJİTAL CÜZDAN (Halihazırda çalışıyor – https://wallet.sportcash.one/)

Sportcash One, kullanıcıların $SCOne tokenları gönderip almalarını sağlayan bir Blockchain Cüzdan sunacak. Merkezi Olmayan Borsa, cüzdanın içine entegre edilmiştir ve kendi $ SCOne’ımıza ek olarak ticaret için birden fazla (fiat ve kripto) para birimi sunar.

HİZMETLER

TAAS (HİZMET OLARAK TOKEN)

Sportcash One, Kulüplere kendi Blockchain Dijital jetonlarını oluşturma fırsatı vererek yeni bir finansal model sağlayacak!

Bu hizmet, Token Tasarımı, Verme Hizmetleri ve entegre Merkezi Olmayan Değişim ile Özel Cüzdan içerir. (Jetonlar hemen takas edilebilir ve harici bir borsada listelenen bir jetonu almak için zaman boşa harcanmaz).

Tüm Jetonlarımızda olduğu gibi, E-ticaret Ödeme Çözümlerimize entegrasyon desteklenmektedir. Kulüpler ve Mağazalar, Fanlar ve Sporculara kendi jetonlarıyla bir ödeme çözümü sunarak kendi jetonlarını ödeme olarak kabul edebilir.

GATEWAY ÖDEME HİZMETLERİ

Sportcash One, WooCommerce, Shopify, Magento ve diğerleri dahil olmak üzere birkaç E-ticaret eklentisi sunacak.

Ağ Geçidi Ödeme Hizmetlerimiz ile Sportcash One, başarılı bir Çevrimiçi Mağaza oluşturmak için ilk katılım sürecinde, kurulum aşamasında ve tüm bu süreçte Mağazalara teknik yardım ile destek verecektir.

Date Information: 06 April 2021 — 24 May 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token supply
Available for token sale
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Sportcash One (SCOneX)

Sportcash One (SCOneX)

Add a News