ULTIMATE CHAIN

ULTIMATE CHAIN

   

Website: DEACTIVE / Social Media: DEACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

Video oyun endüstrisi ve daha genel olarak İnteraktif Eğlence Endüstrisi, blok zinciri ve dağıtılmış defter teknolojisi entegrasyonu fırsatlarıyla doludur. Bu yenilikler, artık inanılmaz çeşitlilikte oyunlara erişimi olan oyuncular da dahil olmak üzere tüm paydaşlara değil, aynı zamanda geliştiricilere, yapımcılara ve oyun endüstrisinde başarılı olmaya çalışan herhangi bir profesyonele fayda sağlamak için burada önerilen, blok zinciri

Video oyun endüstrisi ve daha genel olarak İnteraktif Eğlence Endüstrisi, blok zinciri ve dağıtılmış defter teknolojisi entegrasyonu fırsatlarıyla doludur. Bu yenilikler, artık inanılmaz çeşitlilikte oyunlara erişimi olan oyuncular da dahil olmak üzere tüm paydaşlara değil, aynı zamanda geliştiricilere, yapımcılara ve oyun endüstrisinde başarılı olmaya çalışan herhangi bir profesyonele fayda sağlamak için burada önerilen, blok zinciri kullanarak oyun oynamaktır. çeşitli oyunların üzerine inşa edilebileceği güvenli, merkezi olmayan, özerk ve esnek bir platform. Oyuncular, oyun sürelerinden para kazanma ve sanal dünyada kazandıkları kaynakları gerçek dünyaya aktarma yetkisine sahip olacaklar.

Date Information: 31 December 2020 — 28 December 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token supply
Available for token sale
Min / Max personal cap
Token issue
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

ULTIMATE CHAIN

ULTIMATE CHAIN

Add a News