ULTIMATE CHAIN

ULTIMATE CHAIN

   

Website: AKTİF DEĞİL / Social Media: AKTİF DEĞİL Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

Video oyun endüstrisi ve daha genel olarak İnteraktif Eğlence Endüstrisi, blok zinciri ve dağıtılmış defter teknolojisi entegrasyonu fırsatlarıyla doludur. Bu yenilikler, artık inanılmaz çeşitlilikte oyunlara erişimi olan oyuncular da dahil olmak üzere tüm paydaşlara değil, aynı zamanda geliştiricilere, yapımcılara ve oyun endüstrisinde başarılı olmaya çalışan herhangi bir profesyonele fayda sağlamak için burada önerilen, blok zinciri

Video oyun endüstrisi ve daha genel olarak İnteraktif Eğlence Endüstrisi, blok zinciri ve dağıtılmış defter teknolojisi entegrasyonu fırsatlarıyla doludur. Bu yenilikler, artık inanılmaz çeşitlilikte oyunlara erişimi olan oyuncular da dahil olmak üzere tüm paydaşlara değil, aynı zamanda geliştiricilere, yapımcılara ve oyun endüstrisinde başarılı olmaya çalışan herhangi bir profesyonele fayda sağlamak için burada önerilen, blok zinciri kullanarak oyun oynamaktır. çeşitli oyunların üzerine inşa edilebileceği güvenli, merkezi olmayan, özerk ve esnek bir platform. Oyuncular, oyun sürelerinden para kazanma ve sanal dünyada kazandıkları kaynakları gerçek dünyaya aktarma yetkisine sahip olacaklar.

Tarih Bilgileri: 31 Aralık 2020 — 28 Aralık 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Toplam Token
Satış İçin Ayrılan Miktar
Minimum / Maksimum Sınır
Token sorunu
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

ULTIMATE CHAIN

ULTIMATE CHAIN

Haber ve Yorum Ekle