• Aralık 22 – 25, 2022
  • Istanbul Expo Center istanbul fuar merkezi 6. hall, Yeşilköy, 34149 Bakırköy/İstanbul, Turkey
  • Sosyal Medya :
  • +90 542 105 50 46

TÜRKİYE’NİN İLK BLOCKCHAIN- METAVERSE EXPO FUARI İSTANBUL’DA

Blockchain teknolojileri fuarı Türkiye’de ilk kez İstanbul Fuar Merkezi’nde 22-25 Aralık 2022’de yapılacak. Dünyanın sektördeki tüm paydaşları bu fuarda İstanbul’da ilk kez buluşacak.

Sektör adına benzersiz bir etkinliğe ev sahipliği yapacak olan “Blockchain Expo World”; Metaverse, Cryptocurrency, NFT, WEB 3.0, Mining, DAO, DeFi, GameFi alanlarındaki tüm paydaşları bir araya getirerek, alanında dünyaca ünlü isimleri de konuşmacı olarak ağırlayacak.

Türkiye’de hızla gelişen sektör

Dünyayı saran kripto para gelişmeleri binlerce yeni ticaret alanı ve onlarca marka yarattı. Bu kapsamda Türkiye bu değişime ışık hızıyla adapte olarak kripto varlık borsa hacminde dünya’da 4 üncü Avrupa’da ise 1 inci sıraya yerleşti. “Blockchain Expo World” bu alanda hizmet veren ulusal ve uluslararası tüm markaları organizasyonda buluşturacak. İlk kez İstanbul’da düzenlenecek Blockchain Expo World daha sonra farklı ülkelerde de yapılacak.

Metaverse Evreninde Sektörün İlk Fuarı

“Blockchain Expo World” eş zamanlı olarak Metaverse evreninde de yer alarak dünyada bir ilke imza atacak. “Tek fuar, iki farklı evren” anlayışı ile fuara dijital ortamda katılmak isteyen ziyaretçiler için fuar eş zamanlı olarak bir Metaverse evreninde de ziyarete açılacak. Bu yönüyle “Blockchain Expo World”, dünyada ve Türkiye’de bir ilki gerçekleştirecek. Dünyanın her yerinden isteyen ziyaretçiler fuarı Metaverse evreninde sanal olarak ziyaret edebilecek.

Blockchain Expo World İstanbul Fuar Merkezi’nde

Üç ayrı salonda toplam 15 bin 800 metrekare alanda yapılacak fuara İstanbul Fuar Merkezi (İFM) ev sahipliği yapacak. Kripto Varlık Borsaları, Kripto Para ve Blok Zincir Çözüm Sağlayıcıları, Metaverse Teknolojisi Geliştiren Şirketler, Kripto Varlık Madenciliği Faaliyetindeki Şirketler, Teknolojisi ile Oyun Geliştiren Yazılım Şirketleri, Fan Token Altyapı Sağlayıcıları, Geleneksel Finans Şirketleri, Web 3.0 Yazılım Geliştiricileri, NFT Pazar Yerleri ve koleksiyon yaratıcıları başta olmak üzere katılımcıların İstanbul’da büyük bir buluşması sağlanacak.

Blockchain Expo World Fuar sunumu için tıklayınız.

Takım
ROJİN İBRAHİMOĞLU
CEO & FOUNDER
DİREKTÖR (DIRECTOR)
DİREKTÖR (DIRECTOR)
KORAY UĞANTAŞ
YÖNETİCİ (MANAGER)
VİLDAN GÖÇMEN
YÖNETİM KURULU ÜYESİ (BOARD MEMBER)
ERSİN KOÇ
BLOCKCHAIN DIRECTOR
M. KAAN METE
NFORMATION TECHNOLOGIES
ASİYE KAYA
PAZARLAMA İLETİŞİMİ PROJE YÖNETİCİSİ
AV. TUĞBA TÜFEK TÜRKAN
HUKUK BİRİMİ
AV. TANER TÜRKAN
HUKUK BİRİMİ
AV. MUSTAFA DURAN
HUKUK BİRİMİ