2gether

2GETHER (2GT)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 1 Mayıs 2022

ICO Diğer

2 Together sadece yerleşik bankaların yerini alacak bir Challenger Bank değil, müşterilerin kişisel ekonomilerini önemli ölçüde iyileştirmeyi amaçlayan işbirliğine dayalı bir bankacılık platformudur. Müşterilerin kendileri için oluşturacakları finansal platformu inşa ediyoruz; Paranın euro ve doların ötesine geçtiği yerlerde, üstel teknolojiler, bu belgede daha ayrıntılı olarak açıklandığı gibi, müşterilerin finansal kararlarını artırır ve basitleştirir ve en

2 Together sadece yerleşik bankaların yerini alacak bir Challenger Bank değil, müşterilerin kişisel ekonomilerini önemli ölçüde iyileştirmeyi amaçlayan işbirliğine dayalı bir bankacılık platformudur.

Müşterilerin kendileri için oluşturacakları finansal platformu inşa ediyoruz; Paranın euro ve doların ötesine geçtiği yerlerde, üstel teknolojiler, bu belgede daha ayrıntılı olarak açıklandığı gibi, müşterilerin finansal kararlarını artırır ve basitleştirir ve en önemlisi, gelirler, her bir katkıya göre müşterilerle paylaşılır.

2 Together, Eylül 2016’dan beri geliştiriliyor. Mikro hizmetler arka uç mimarisi, büyük veri, blok zinciri ve ön uç modülleri dahil olmak üzere teknolojisi, bulut altyapısı üzerinde çalışan 2 Together’ın beta kullanıcılarına hizmet veriyor. 2 Together’ın Avrupa Beta’sı Ocak 2019’da başlatıldı ve Nisan 2019’da Euro Bölgesi’nin 19 ülkesinde 300 milyondan fazla vatandaşın kullanımına sunuldu.

2 Together’ın iş birliğine dayalı modeli, kullanıcı katkıları için hesap birimi görevi gören, platformun işlemsel büyümesiyle içsel olarak bağlantılı değer deposu ve ekosistemindeki 2 Together’ın paydaşları için değişim aracı olarak işlev gören yerel jetonu 2GT etrafında oluşturulmuştur. 2 Together, dağıtılmış defter teknolojilerinden yararlanan sanal varlıklar için bir düzenleyici çerçeve oluşturan ilk ülke olan Malta’daki Sanal Finansal Varlıklar Yasası (Avrupa Birliği üye devleti) uyarınca 2GT jetonunu bir Sanal Finansal Varlık (“VFA”) olarak yayınlamayı amaçlamaktadır. .

Şirket, sonraki 18 ay için 20 milyon Euro tutarında iş planı sermaye ihtiyaçlarını karşılamak için, VFA Yasasına uygun olarak bir İlk Sanal Finansal Varlık Teklifi (“IVFAO”) üstlenerek 2GT Token ihraç etmeyi ve dağıtmayı planlıyor, Teknik incelemenin MFSA ile kaydedilmesi dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere, VFA Yasası tarafından öngörülen tüm geçerli gereklilikleri karşıladığında.

2 Together, müşterilerin finansal ihtiyaçlarını nasıl karşıladığını yeniden şekillendirmek istiyor ve bu yalnızca ilk adım. Bankacılığın ötesinde, 2 Together’ın platformu, müşterilerin perakende, telekom veya kamu hizmeti sağlayıcılarıyla çalışma şeklini değiştirecek, veri yönetimi ve para kazanma konusundaki mevcut paradigmaları değiştirecek ve her türden müşteriye bir fırsatlar dünyasını dahil edecek.

Tarih Bilgileri: 10 Nisan 2019 — 31 Aralık 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Toplam Token
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

2GETHER (2GT)

2GETHER (2GT)

Haber ve Yorum Ekle