Sosyal Medya Hesapları / Web Sitesi aktif olmadığı için BÜYÜK RİSK TAŞIMAKTADIR.

aGifttoken

aGifttoken (AGT)

   

Website: AKTİF DEĞİL / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Etkinlikler & Eğlence

İnsanlara hediyeler vermek, cömertlik ve şefkat gösterdiği için en harika geleneklerden biridir. aGifttoken, hediye vermeyi yeniden markalamak için oluşturulmuş olağanüstü bir sistemdir. Bir hediyeyi gönderen ile bir hediye alıcısı arasındaki deneyimi Blockchain teknolojisi yardımıyla dönüştürme yöntemi sunar. Vizyonumuz, coğrafi engeller ne olursa olsun, insanların en önemli olayları kutlayabilecekleri bir dünya yaratmaktır. Son tahminler, 6,5 milyar

İnsanlara hediyeler vermek, cömertlik ve şefkat gösterdiği için en harika geleneklerden biridir. aGifttoken, hediye vermeyi yeniden markalamak için oluşturulmuş olağanüstü bir sistemdir. Bir hediyeyi gönderen ile bir hediye alıcısı arasındaki deneyimi Blockchain teknolojisi yardımıyla dönüştürme yöntemi sunar. Vizyonumuz, coğrafi engeller ne olursa olsun, insanların en önemli olayları kutlayabilecekleri bir dünya yaratmaktır. Son tahminler, 6,5 milyar insanın, yılda 7-8 milyar dolar değerinde perakende satışa sahip tebrik kartları satın aldığını gösteriyor. Özel durumlarda etkileşimde bulunmak için sosyal medya platformlarının oldukça yoğun bir kullanımı var. İnsanların, arkadaşlarına ve ailelerine olan ilgilerini ifade etmek için dijital uygulamalara giderek daha fazla geçiş yapacaklarını tahmin ediyoruz. Daha fazla şeffaflık ve güvenliğin getirilmesinin katkıları önemli ölçüde artıracağına inanıyoruz. Bu nedenle, son blok zinciri teknolojisine dayanan aGifttoken, dijital hediye alanında artan gelirin büyük bir yararlanıcısı olacaktır.

Tarih Bilgileri: 15 Ekim 2020 — 14 Mart 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Raised
Toplam Token
Satış İçin Ayrılan Miktar
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

aGifttoken (AGT)

aGifttoken (AGT)

Haber ve Yorum Ekle