It carries a GREAT RISK as Social Media Accounts / Website are not active.

aGifttoken

aGifttoken (AGT)

   

Website: DEACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Etkinlikler & Eğlence

İnsanlara hediyeler vermek, cömertlik ve şefkat gösterdiği için en harika geleneklerden biridir. aGifttoken, hediye vermeyi yeniden markalamak için oluşturulmuş olağanüstü bir sistemdir. Bir hediyeyi gönderen ile bir hediye alıcısı arasındaki deneyimi Blockchain teknolojisi yardımıyla dönüştürme yöntemi sunar. Vizyonumuz, coğrafi engeller ne olursa olsun, insanların en önemli olayları kutlayabilecekleri bir dünya yaratmaktır. Son tahminler, 6,5 milyar

İnsanlara hediyeler vermek, cömertlik ve şefkat gösterdiği için en harika geleneklerden biridir. aGifttoken, hediye vermeyi yeniden markalamak için oluşturulmuş olağanüstü bir sistemdir. Bir hediyeyi gönderen ile bir hediye alıcısı arasındaki deneyimi Blockchain teknolojisi yardımıyla dönüştürme yöntemi sunar. Vizyonumuz, coğrafi engeller ne olursa olsun, insanların en önemli olayları kutlayabilecekleri bir dünya yaratmaktır. Son tahminler, 6,5 milyar insanın, yılda 7-8 milyar dolar değerinde perakende satışa sahip tebrik kartları satın aldığını gösteriyor. Özel durumlarda etkileşimde bulunmak için sosyal medya platformlarının oldukça yoğun bir kullanımı var. İnsanların, arkadaşlarına ve ailelerine olan ilgilerini ifade etmek için dijital uygulamalara giderek daha fazla geçiş yapacaklarını tahmin ediyoruz. Daha fazla şeffaflık ve güvenliğin getirilmesinin katkıları önemli ölçüde artıracağına inanıyoruz. Bu nedenle, son blok zinciri teknolojisine dayanan aGifttoken, dijital hediye alanında artan gelirin büyük bir yararlanıcısı olacaktır.

Date Information: 15 October 2020 — 14 March 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Raised
Token supply
Available for token sale
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

aGifttoken (AGT)

aGifttoken (AGT)

Add a News