BaseRewardToken

Base Reward Token

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

Base Reward Token Hakkında  Blockchain teknolojisi ile birbirine bağlanan çevrimiçi farklı hizmetlerin bir kombinasyonudur. Tüm bu hizmetler tek bir platformda çalışır: “Base Reward Token” Temel ödül belirteci, kullanıcıların çevrimiçi ortamda ticaret yapma, takas etme, satın alma ve satma, yatırım yapma, zaman ve para harcama yöntemlerini yeniden keşfediyor. İnsanlar her zaman çevrimiçi olarak farklı platformlara ve

Base Reward Token Hakkında 
Blockchain teknolojisi ile birbirine bağlanan çevrimiçi farklı hizmetlerin bir kombinasyonudur. Tüm bu hizmetler tek bir platformda çalışır: “Base Reward Token” Temel ödül belirteci, kullanıcıların çevrimiçi ortamda ticaret yapma, takas etme, satın alma ve satma, yatırım yapma, zaman ve para harcama yöntemlerini yeniden keşfediyor. İnsanlar her zaman çevrimiçi olarak farklı platformlara ve hizmetlere para harcama eğilimindedir, ücretlidir ve karşılığında hiçbir ödül yoktur.
Ya çevrimiçi olarak yaptığınız her şeyi birden fazla hizmet sağlayan bir ekosistemden yapabiliyorsanız ve tüm harcadığınız ücretler ve abonelik için bir ekosistem belirteci sahibi olduğunuz için aylık olarak size geri dönebilseniz?
Bu, işletmelerin tüketicilere karşı davranış biçimini tamamen bozarak inşa ettiğimiz gelecek.

Özellikleri
– Stake etme

– Aylık ödül

– Sadakat ödülü

– BRT kullanarak ekosistem satın alma

Tarih Bilgileri: 01 Ocak 2021 — 30 Haziran 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Raised
Toplam Token
Satış öncesi satılır
Satış İçin Ayrılan Miktar
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Base Reward Token

Base Reward Token

Haber ve Yorum Ekle