aluna-social

Aluna.Social (ALN)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

Aluna.Social hakkında Kripto varlık ticareti ortamı oldukça parçalıdır ve ilk adımlarını atan yeni gelenler için bunaltıcı olabilir. Sosyal medya kanallarındaki sürekli gürültü ve mekanda şeffaflık ve güven eksikliği işleri daha da kötüleştiriyor. Aluna, bu sorunları, tek elden bir mağaza ortamında kalabalığın küratörlüğünü yaptığı çok sayıda duyarlılık verisi, oyunlaştırma ve şeffaflık sağlayarak hem ticaret terminallerinin hem

Aluna.Social hakkında
Kripto varlık ticareti ortamı oldukça parçalıdır ve ilk adımlarını atan yeni gelenler için bunaltıcı olabilir. Sosyal medya kanallarındaki sürekli gürültü ve mekanda şeffaflık ve güven eksikliği işleri daha da kötüleştiriyor.

Aluna, bu sorunları, tek elden bir mağaza ortamında kalabalığın küratörlüğünü yaptığı çok sayıda duyarlılık verisi, oyunlaştırma ve şeffaflık sağlayarak hem ticaret terminallerinin hem de sosyal ağların en iyilerini birleştiren kripto para ekosistemine özgü bir sosyal ticaret platformuyla çözer. .

Kullanıcılar, doğrudan Aluna platformundan birden fazla borsada işlem yaparken veya hareket halindeyken en sevdikleri sosyal ağlardan ticaret yapmak için sohbet robotlarını kullanırken basitleştirilmiş ve tutarlı bir ticaret deneyiminin keyfini çıkarırlar. Sosyal özellikler, kullanıcıların herkese açık profiller oluşturmalarına ve portföy dağılımlarını ve gerçek alım satımlarını paylaşmalarına olanak tanıyarak, yalnızca söylediklerini değil, kullanıcının gerçek zamanlı değişim verilerini de ortaya çıkarır. Kopyalama ticareti, platformun ayrılmaz bir parçasıdır ve karşı ticaretin tanıtılmasıyla konsept daha da genişletilmiştir. Yatırımcılar, yürütme motorumuz aracılığıyla algoritmik olarak ticaret yapmak için özel otomatik stratejiler tasarlayabilecekler.

Böyle bir sosyal ticaret ortamı, yüksek şeffaflık ve erişilebilirlik sunar ve bilgi asimetrilerini azaltabilir ve bir tüccarın performansına ve getirisine olumlu katkıda bulunabilir.

Aluna Social, yerel ALN token ekonomimizin tanıtımıyla bu modeli daha da geliştiriyor. Özel ortamımıza hizmet etmek için uyarlanmış değiştirilmiş bir kürasyon ve tahmin pazarı sunuyoruz. Yenilikçi oyunlaştırma ve stake etme mekanizmaları, kullanıcıları verilerini paylaşmaya, itibar oluştururken oyun oynayarak mevcut piyasa duyarlılığı hakkında geri bildirim vermeye ve para kazanılabilecek bir şekilde tahmin puanlarını takip etmeye teşvik eder. Token kazanma, harcama ve hisse senedi alma yolları basitleştirildi ve platformun yapısına sorunsuz bir şekilde entegre edildi, böylece kullanıcı katılımındaki sürtüşmeler azaldı ve genel sosyal ticaret deneyimini artırıldı.

Kullanıcılar, ticaret yaparken ve token ekonomisine katılırken paralarını ağızlarının olduğu yere koyarlar, benzersiz ve eyleme geçirilebilir veriler üretir ve olumlu geri bildirim döngüleri oluştururken verileri paylaşmaya teşvik edilen bir topluluk oluşturur. Bu, tüccarlara tam potansiyellerini ortaya çıkarmaları için güç verir ve finansal özgürlüğün ulaşılabilir bir hedef olduğu yeni nesil kripto tüccarları ortaya çıkarır.

Tarih Bilgileri: 15 Aralık 2020 — 29 Aralık 2020
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Toplam Token
Para Toplama Hedefi
Satış İçin Ayrılan Miktar
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Aluna.Social (ALN)

Aluna.Social (ALN)

Ekran görüntüleri

Haber ve Yorum Ekle