BaseRewardToken

Base Reward Token

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

Base Reward Token Hakkında  Blockchain teknolojisi ile birbirine bağlanan çevrimiçi farklı hizmetlerin bir kombinasyonudur. Tüm bu hizmetler tek bir platformda çalışır: “Base Reward Token” Temel ödül belirteci, kullanıcıların çevrimiçi ortamda ticaret yapma, takas etme, satın alma ve satma, yatırım yapma, zaman ve para harcama yöntemlerini yeniden keşfediyor. İnsanlar her zaman çevrimiçi olarak farklı platformlara ve

Base Reward Token Hakkında 
Blockchain teknolojisi ile birbirine bağlanan çevrimiçi farklı hizmetlerin bir kombinasyonudur. Tüm bu hizmetler tek bir platformda çalışır: “Base Reward Token” Temel ödül belirteci, kullanıcıların çevrimiçi ortamda ticaret yapma, takas etme, satın alma ve satma, yatırım yapma, zaman ve para harcama yöntemlerini yeniden keşfediyor. İnsanlar her zaman çevrimiçi olarak farklı platformlara ve hizmetlere para harcama eğilimindedir, ücretlidir ve karşılığında hiçbir ödül yoktur.
Ya çevrimiçi olarak yaptığınız her şeyi birden fazla hizmet sağlayan bir ekosistemden yapabiliyorsanız ve tüm harcadığınız ücretler ve abonelik için bir ekosistem belirteci sahibi olduğunuz için aylık olarak size geri dönebilseniz?
Bu, işletmelerin tüketicilere karşı davranış biçimini tamamen bozarak inşa ettiğimiz gelecek.

Özellikleri
– Stake etme

– Aylık ödül

– Sadakat ödülü

– BRT kullanarak ekosistem satın alma

Date Information: 01 January 2021 — 30 June 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Raised
Token supply
Sold on pre sale
Available for token sale
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Base Reward Token

Base Reward Token

Add a News