ByteDEX

ByteDEX (BYTEDEX)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Borsa & Cüzdanlar

ByteDEX Hakkında Bytedex, kullanıcıların gözaltına alınmayan kripto cüzdanlarıyla bağlantı kurduğu blok zinciri tabanlı bir Exchange’dir. Bir hibrit borsa olarak, kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek için merkezi borsalardan bazı özellikler alır. Dolayısıyla Bytedex, merkezi borsaların bazı özelliklerine sahip olan ve onu Hibrit Borsa yapan merkezi olmayan bir borsadır. Yani Bytedex’i HEX Exchange olarak adlandırabiliriz. ByteDex paranızı

ByteDEX Hakkında
Bytedex, kullanıcıların gözaltına alınmayan kripto cüzdanlarıyla bağlantı kurduğu blok zinciri tabanlı bir Exchange’dir. Bir hibrit borsa olarak, kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek için merkezi borsalardan bazı özellikler alır. Dolayısıyla Bytedex, merkezi borsaların bazı özelliklerine sahip olan ve onu Hibrit Borsa yapan merkezi olmayan bir borsadır. Yani Bytedex’i HEX Exchange olarak adlandırabiliriz. ByteDex paranızı saklamaz. Kullanıcılar, saklamaya tabi olmayan cüzdan ile alışveriş yapmak ve güvenli bir ortamda işlem yapmak için bağlanır. Bytedex Exchange’de bize aynı anda Ethereum, Binance Smartchain ve Tron Networks üzerinde çalışma yeteneği veren farklı bir mimari kullanıyoruz. ByteDex’in ByteW adında bir Dex cüzdanı var! ByteW, kullanıcıların borsamıza bağlanabileceği ve gelişmiş akıllı sözleşme işlemleri aracılığıyla aynı anda 3 blok zinciri ağında çalışabileceği, güven cüzdanı gibi çok imzalı bir cüzdandır. Ayrıca Bytedex Borsası’nda, fon sahiplerinin belirlediği limit dahilinde müşteri fonlarını kullanarak müşterilerine profesyonel alım satım hizmeti veren profesyonel yatırımcıların çok seveceği bir diğer özellik de “ByteDex Brokers” özelliğidir. Ayrıca BYTEDEX Token sahiplerine, stake miktarlarına ve sürelerine göre %50 APY’ye kadar ByteDex borsasında tokenlerini stake etme üzerinden gelir elde etme fırsatı veriyoruz. ByteDex yenilikçi bir düşünce yapısına sahiptir, bu yılın sonunda tüm özellikler beyaz kağıda yazıldığı gibi tamamlanacaktır. Byte Exchange 31 Temmuz’da açılacak.

Özellikleri
ByteDex Likidite Çözümü
300+ İşlem Çiftiyle Fırsatları Asla Kaçırmayın!

ByteDex Uygulamaları
ByteDex Blok Zincirinde Uygulamalar Geliştirin!

ByteDex Simge Başlatıcı
ByteDex Değişiminde Jetonlar oluşturun. Kendi Projenizi Geliştirin!

ByteDex Madeni Para
ByteDex Coin Sahipleri Özel Komisyon Oranlarından Yararlanır ve ByteDex Borsasının Gelirini stake ederek paylaşır.

OTC Platformu
ByteDex ile Güvenli Kripto Ticaretiyle Tanışın! ByteDex Güvencesi ile Alıcı ve Satıcı arasında Ticaret Özgürlüğü!

ByteDex Aracıları
İyi Bir Tüccarsanız, Müşterilerinize Özel Panelimizden Limitlerle Ticaret Yapın. Sizi ve Müşterinizi Güvende Tutun!

Bayt Cüzdanı (ByteW)
ByteDex’in Merkezi Olmayan Cüzdanı ile Kripto Varlıklarınız Her Zaman Güvende! ByteW ile Blockchain’e Bir Pencere Açın!

Ödemeler ve Fiat Para
ByteDex Borsasında Hem Kredi Kartlarınız hem de Banka Kartlarınız ile Dünyanın Her Yerinden Kripto Varlık Ticareti Yapın!

İşlem Çifti Sayısı
ByteDex, En Fazla İşlem Çiftine Sahip Borsa olacaktır. Açılışta 120+ Çift ve İlk Yılda 300+ Çift işleme alınacaktır. Ve çok yakın bir gelecekte!

Teknik bilgi
ByteDex, esas olarak çift katmanlı bir blok zinciri yapısına dayanan merkezi bir yönetime sahip merkezi olmayan bir borsadır.ByteDex, yurtdışı ile ortaklaşa kendi blok zinciri sistemini geliştirir. ByteDex, çift katmanlı blok zinciri yapısı sayesinde çok yüksek işlem kapasitesine ulaşabilir ve 1 ile 3 saniye arasında işlem gerçekleştirebilir.
ByteDex, dünyanın her kıtasında bulunan 12 süper düğüm üzerine kurulu kendi konsensüs algoritması ile çalışan bir blok zinciri yapısı üzerinde çalışıyor. ByteDex borsasının açılmasıyla birlikte borsa madenciliği dediğimiz BYTEDEX madeni para üretimi de mümkün olacak.
Böylece ByteDex ekosistemi, oluşturulan küçük düğümlerle daha da güçlendirilecektir. “düğümler”, özel çalışan katılımcılardır.
Blockchain ağındaki blockchain yazılımı ve blockchain üzerindeki işlemleri onaylar. ByteDex’in üst katman blok zinciri, ByteDex alışverişinin ve ekosistem içindeki işlemlerin hızlı bir şekilde işlenmesini ve kaydedilmesini sağlar. Alt katman, yani “Mainnet”,
ByteDex ekosisteminin, ekosistemden çıkan veya ekosisteme giren diğer blokajları veya işlemleri kaydetmesini sağlar.
Üst seviye blok zincirinde yapılan işlemler ana ağa dahil değildir ancak ByteDex ekosisteminden çıkarken veya ekosisteme girerken üst seviye işlemlerin son durumu alt seviye blok zincirine işlenir.
Bunu basit bir alegori ile açıklamak gerekirse, alt katman ana ağ mahkemesidir ve üst katman blok zinciri noter görevi görür. Standart olarak blok zincirleri, her işlem mahkemeye gider, dava edilir, incelenir, onaylanır ve kaydedilir. Bu zaman, para ve enerji gerektirir. En küçük işlemde bile süreç bu şekilde çalışır. ByteDex’te işlemler öncelikle hızlı bir şekilde noterde kayıt altına alınır. ByteDex üst seviye blok zinciri, ByteDex ekosistemindeki tüm işlemleri bu şekilde kayıt altına alır.

Tarih Bilgileri: 01 Haziran 2021 — 30 Temmuz 2021
Ön Satış Başlangıç Tarihi
Ön Satış Bitiş Tarihi
Halka Açık Satış Başlangıç Tarihi
Halka Açık Satış Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Halka Açık Satış Fiyatı
Platform
Soft cap
Hard cap
Toplam Token
Satış İçin Ayrılan Miktar
Yasaklı Ülkeler
KYC

Bonus program:
Above 50.000 BYTEDEX – 10%
15001-50000 BYTEDEX – 8%
5001-15000 BYTEDEX – 5%
1000 – 5000 BYTEDEX – 3%

Takım
İsmail Köseoğlu
Founder & CEO
Uğur Özkan
CTO
Mehmet Köseoğlu
Founder & CFO
Yol Haritası
Ağustos 2020

Exchange Mimarisinin Hazırlanması

Ekim 2020

ByteDex Prototip Tasarımı

Şubat 2021

ByteDex Yazılım Altyapısı

Nisan 2021

Web Sitesi Lansmanı ve ByteDex Token Ön Satışı

Mayıs 2021

ByteW ve Mobil Uygulama Tasarımı

Haziran 2021

ICO

15 Temmuz 2021

Bayt Cüzdanının Lansmanı

ByteW

31 Temmuz 2021

Byte Değişiminin Başlatılması!

Ağustos 2021

ByteDex Staking

Jeton Başlatıcı

OTC Platformu

ByteDex Ödülleri

Eylül 2021

ByteDex Aracıları Lansmanı

Ocak 2022

ByteChain

Haziran 2022

ByteDex NFT Platformu

Temmuz 2022

BYTEDEX Simgesi 5 Borsada Listelendi

Ağustos 2022

En az 150 bin Kullanıcı

Ocak 2023

ByteDex Topluluğu En Az 6 Farklı Ülkeler

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

ByteDEX (BYTEDEX)

ByteDEX (BYTEDEX)

Haber ve Yorum Ekle