Cryptourism-logo

Cryptourism (CTR)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 8 Haziran 2022

ICO Seyahat & Turizm

Cryptourism – Merkezi Olmayan Bir Turizm Yatırımı. Portekiz’de lüks kırsal turizmin endüstri lideri olmak için olağanüstü müşteri hizmetlerinin gücünü sunuyor. Tamamen doğrulanabilir CTR Token kullanarak Blockchain tarafından desteklenen yıllık kar payı, indirimler ve NFT‘ler ile yasal olarak onaylanmış bir işletmeye yatırım yapın. Cryptourism, müşterilerin seyahat acenteleri ve rezervasyon şirketlerinin aracılıklarıyla ilişkili yüksek ücretler ödeme ihtiyacını

Cryptourism – Merkezi Olmayan Bir Turizm Yatırımı. Portekiz’de lüks kırsal turizmin endüstri lideri olmak için olağanüstü müşteri hizmetlerinin gücünü sunuyor. Tamamen doğrulanabilir CTR Token kullanarak Blockchain tarafından desteklenen yıllık kar payı, indirimler ve NFT‘ler ile yasal olarak onaylanmış bir işletmeye yatırım yapın.

Cryptourism, müşterilerin seyahat acenteleri ve rezervasyon şirketlerinin aracılıklarıyla ilişkili yüksek ücretler ödeme ihtiyacını ortadan kaldıracak, böylece uluslararası ve yerel turizmin giderek artan maliyetlerini azaltacak bir proje olmayı hedefliyor. Proje ayrıca güneş panellerinin kurulumuyla tamamen yenilenebilir enerjiye dayanacak.

Cryptourism’in mevcut ve gelecekteki mülkleri lüks malzemelerle inşa edilecek ve odalara kişisel olarak teslim edilen kahvaltı, özel havuzlar, son teknoloji akıllı ev teknolojisi, 7/24 yardım ve çok daha fazlası aracılığıyla her müşteriye VIP hizmetleri sağlayacak.

Geleneksel turizmden farklı olarak Cryptourism, yerel token TO’sunu elinde tutan müşterilere indirimler, stake için özel teklifler ve sadakat programları aracılığıyla güç verir. Cryptourism’in başarısı, CTR belirtecinin değerini artıracak mevcut lüks mülklerin ve konumların çoğalmasına yol açacağından, Müşteriler ve Yatırımcılar da projenin başarısı ile doğrudan ödüllendirilecektir.

CTR Token, bir “hisse” ile eşdeğerdir ve Binance Smart Blockchain üzerine inşa edilen projemize fon sağlamaya yardımcı olur. Hem zamandan hem de kaynaklardan tasarruf sağlayan ve temettülerin tüm hissedarlar veya daha doğrusu CRT Token sahipleri tarafından eşit olarak dağıtılmasına izin veren araçlar ve hizmetler sunarak yeni kurulan şirketlerin büyümesini hızlandırır.

Tarih Bilgileri: 01 Ocak 2022 — 30 Haziran 2022
Özel Satış Başlangıç Tarihi
Özel Satış Bitiş Tarihi
Ön Satış Başlangıç Tarihi
Ön Satış Bitiş Tarihi
Halka Açık Satış Başlangıç Tarihi
Halka Açık Satış Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Özel Satış Fiyatı
Ön Satış Fiyatı
Halka Açık Satış Fiyatı
Platform
Soft cap
Hard cap

Takım
Andre Maia
Founder & CEO
Nuno Sequeira
Social Media Expert
Danışmanlar
Miguel de Sousa Pires
Blockchain Technology
Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Cryptourism (CTR)

Cryptourism (CTR)

Haber ve Yorum Ekle