CCoinNetwork

CCoin Network (CCOS)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

Token tipi ERC20 olarak Ethereum Blockchain’e dayanan Ccoin Network, Fintech ekosistemi, kripto para birimi olarak Q4 2021’de SourceLess Hybrid Blockchain’e taşınacak. Fintech’in özü, herhangi bir finansal değerli işlemde kaçınılmaz olan tüm ücret ve diğer maliyetleri iptal etme ve hizmetlerimizi kullanacak olan herkes için FIAT-kripto-FIAT işlemlerini “kullanma kolaylığı” sağlama amacına sahiptir. CCOIN, Temmuz 2016’da kurulan ve

Token tipi ERC20 olarak Ethereum Blockchain’e dayanan Ccoin Network, Fintech ekosistemi, kripto para birimi olarak Q4 2021’de SourceLess Hybrid Blockchain’e taşınacak. Fintech’in özü, herhangi bir finansal değerli işlemde kaçınılmaz olan tüm ücret ve diğer maliyetleri iptal etme ve hizmetlerimizi kullanacak olan herkes için FIAT-kripto-FIAT işlemlerini “kullanma kolaylığı” sağlama amacına sahiptir.

CCOIN, Temmuz 2016’da kurulan ve Alexandru Marius Stratulat (bkz. LinkedIn, Wikipedia) tarafından Solidity’de (Ethereum ağında oluşturulan programlama dili) kodlanıp geliştirilen bir kripto para birimidir, başlangıçta bir yakıt olarak (aşağıdaki satırlarda yakıt) ” Her kripto para biriminin yarattığı vergilerden, değiştiricilerin arkasındaki her şirketin talep ettiği ücretlere kadar, bu tür işlemlerde gerekli ücretleri almak ve ödemek için kullanılan kripto para birimi değiştiricilerine (şu anda yaklaşık 70 civarında) özgü yakıt ”işlemleri.

Bir başka kripto para birimi değiştiricisi olmanın bu ilk amacı, işlem ücretlerini iptal etmek için kesin bir amaç için, CCOIN’in kullanılacağı klasik finansal işlemlerde şu anda “imkansız” olan bu “tabuyu” karşılayacak şekilde yükseltildi. bireyler arasındaki transfer işlemlerinin ücretlerini kaldırabilir (Western Union, MoneyGram, Westaco Express gibi), aynı zamanda fatura ödeme sistemi aracılığıyla herhangi bir faturayı da herhangi bir ücret ödemeden indirebilir.

CCOIN’in satışında, bu CCOIN ağ sistemleri işlevsel olacak, ancak bunları yalnızca sistemi mükemmelleştirmek ve doğal hatalar olmadan küresel olarak genişletmek için tüm Beta dönemi boyunca 6 ay boyunca sınırlı tutacağız.

Bu süre zarfında, çözümümüzü ideal hedefimize ulaştırmak ve tüm kıtalara yaymak için diğer ülkelerin mevzuatına danışacak ve mutabık kalacağız.

Tarih Bilgileri: 15 Mart 2021 — 28 Nisan 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Toplam Token
Satış öncesi satılır
Satış İçin Ayrılan Miktar
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

CCoin Network (CCOS)

CCoin Network (CCOS)

Haber ve Yorum Ekle