Sunset_logo

Sunset (SNS)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 8 Haziran 2022

ICO Seyahat & Turizm

Sunset Hakkında Sunset, geliştirme durumu konsept tasarım aşamasında olan yeni doğmuş bir projedir. Bu aşamada, seyahat ve turizm endüstrisi için yıkıcı bir yeniliğin ne olacağının bir prototipi inşa ediliyor. Sunset projesi, gezginlerin ve seyahatle ilgili ürün ve hizmet sağlayıcıların, gereksiz aracıları ortadan kaldırarak, blockchain teknolojisiyle desteklenen bir platformda birbirleri arasında ticaret yaptıkları seyahat pazarındaki ilk

Sunset Hakkında

Sunset, geliştirme durumu konsept tasarım aşamasında olan yeni doğmuş bir projedir. Bu aşamada, seyahat ve turizm endüstrisi için yıkıcı bir yeniliğin ne olacağının bir prototipi inşa ediliyor. Sunset projesi, gezginlerin ve seyahatle ilgili ürün ve hizmet sağlayıcıların, gereksiz aracıları ortadan kaldırarak, blockchain teknolojisiyle desteklenen bir platformda birbirleri arasında ticaret yaptıkları seyahat pazarındaki ilk merkezi olmayan özerk organizasyonun (DAO) geliştirilmesini önermektedir. Üçüncü tarafları kaldırarak, gezginlerin zaman ve para gibi kaynaklarını gerçekten önemli olan seyahat deneyimine yönlendirmeyi amaçlıyoruz.

Fark edeceğiniz gibi, Sunset ekibinin yerel topluluklarda ve çevrede seyahat etmenin etkisiyle ilgili bir endişesi var ve sürdürülebilirlik sorunları hakkında farkındalık yaratma ve gezginler arasında sürdürülebilir turizm uygulamalarını teşvik etme taahhüdümüzdür.

Mevcut teknik incelemenin aşağıdaki bölümlerinde, size pazara ve mevcut sorunlarından bazılarına ve Sunset’in bunları nasıl çözmeyi amaçladığına dair bir genel bakış sunuyoruz ve böylece gezginlere tamamen sorunsuz bir deneyim sunuyoruz.

Özellikleri

  • Sıfır İşlem Ücretleri – kod tasarımının bir parçası olmadığı için SNS ticareti (alım/satım) yaparken kullanıcılardan ücret alınmaz;
  • Özel Ödül sistemi – kullanıcılara ekstra SNS jetonları edinme, sadakat, geri verme, yönlendirme yoluyla olmak üzere birçok farklı olasılık verilecektir. Toplanan jetonlar, Sunset platformunda seyahatle ilgili ürün ve hizmetler için kullanılabilir.
  • Şeffaf İnceleme Sistemi – şeffaf bir inceleme sistemi, şeffaf bir iş modelinde bir özellik olmalıdır. SNS belirteci, bir incelemenin gerçekliğini doğrulamak ve böylece tüketici güvenini artırmak için kullanılacaktır.
Tarih Bilgileri: 09 Aralık 2021 — 09 Nisan 2022
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Ön Satış Başlangıç Tarihi
Ön Satış Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
ICO Fiyatı
Ön Satış Fiyatı
Platform
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Toplam Token
Satış İçin Ayrılan Miktar
Ülke
MVP

Jeton Dağıtımı:

  • %40 İndirim Etkinlikleri
  • %25 Likidite
  • %20 Ekosistem
  • %12.5 İçeridekiler
  • %2,5 Topluluk
Takım
Gazment Alushaj
CEO
Ana Alves
COO
Ek linkler
Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Sunset (SNS)

Sunset (SNS)

Haber ve Yorum Ekle