Civil

Civil

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

Civil, ceza adaleti veri yönetimi için bir Ethereum protokol sistemidir ve ceza adaleti sistemindeki tarafların geleneksel olarak uyum verilerini iletme biçimini verilerin depolanma, paylaşılma ve güvenlik altına alınma şeklini iyileştirerek dönüştürür. Civil, idari maliyetleri düşürür, hataları ortadan kaldırır ve kağıt dosyalara olan arkaik ihtiyacı ortadan kaldırır ve belgelerin asla kaybolmamasını veya yok edilmemesini sağlar. Lawyer

Civil, ceza adaleti veri yönetimi için bir Ethereum protokol sistemidir ve ceza adaleti sistemindeki tarafların geleneksel olarak uyum verilerini iletme biçimini verilerin depolanma, paylaşılma ve güvenlik altına alınma şeklini iyileştirerek dönüştürür. Civil, idari maliyetleri düşürür, hataları ortadan kaldırır ve kağıt dosyalara olan arkaik ihtiyacı ortadan kaldırır ve belgelerin asla kaybolmamasını veya yok edilmemesini sağlar.
Lawyer Built Blockchain, verimliliği artırmak ve güvenliği artırmak için hükümetin yasal ortamı ile teknoloji kullanımı arasındaki boşluğu doldurmaya kararlıdır. Ekibimizin çeşitli ve birleşik deneyimi, yükselen şirketler ve ticari işletmeler, teknoloji hukuku, reklam ve lisanslama, mevzuata uygunluk, menkul kıymetler, özel sermaye, risk sermayesi ve ceza mahkemelerinde kapsamlı deneyim yaratma, sermayeye dönüştürme ve büyütme konularında güvenilir danışmanlar olarak yıllarca hizmet vermeyi içerir. hem eyalet hem de federal düzeyde dava.

Tarih Bilgileri: 01 Ağustos 2020 — 30 Haziran 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Toplam Token
Satış İçin Ayrılan Miktar
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Civil

Civil

Haber ve Yorum Ekle