satt

SaTT (SaTT)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

SaTT hakkında SaTT, reklamcılar ve içerik editörleri arasındaki işlemi anında, şeffaf ve güvenli olacak şekilde değiştirecek! SaTT, akıllı bir sözleşme ile reklam işlemlerini kolaylaştırmak için oluşturulmuş bir ERC20 belirtecidir. Artık geç ödeme veya pahalı bankacılık hizmetleri yok. Üçüncü taraf uygulamalar ve akıllı sözleşme sayesinde bir kampanyanın sonuçlarını ölçmek için merkezi olmayan bir sistem. Sorun Şimdiye

SaTT hakkında
SaTT, reklamcılar ve içerik editörleri arasındaki işlemi anında, şeffaf ve güvenli olacak şekilde değiştirecek! SaTT, akıllı bir sözleşme ile reklam işlemlerini kolaylaştırmak için oluşturulmuş bir ERC20 belirtecidir. Artık geç ödeme veya pahalı bankacılık hizmetleri yok. Üçüncü taraf uygulamalar ve akıllı sözleşme sayesinde bir kampanyanın sonuçlarını ölçmek için merkezi olmayan bir sistem.

Sorun

Şimdiye kadar, bu ihtiyacı karşılayacak basit ve etkili bir teklif yoktu: bu insan işi, taşeron işiydi. Birçok reklam ağındaki reklamverenler ve yayıncılar, sağlanan istatistiksel sonuçları doğrulayamadan merkezi reklam ajanslarına güvenmek zorundadır; bu, kampanyaları daha pahalı hale getirecek şekilde çarpıtılabilir. Merkezi bir platformda teknik bir arıza olması durumunda, olay çözülene kadar tüm reklam kampanyaları çalışmayı durdurur ve merkezi bir ağ saldırıya uğrarsa, bilgisayar korsanları sistemdeki tüm hesaplara erişebilir.

Geleneksel ve merkezi reklam ajanslarının geleneksel iş modeli, sunulan hizmetler için engelleyici bir giriş maliyetine ve aylık faturalandırmaya dayanmaktadır. Arayüzlerini kullanmak için minimum ücret ayda birkaç yüz ila binlerce dolar arasında değişiyor ve bağlı kuruluş komisyon ödemeleri birkaç ay sürebilir, bu da önemli transfer ücretleriyle sonuçlanır ve hatta minimum fatura faturası durumunda bloke edilebilir.

Bizim çözümümüz

Blok zinciri, veri ve işlemlerin bütünlüğünü garanti eden merkezi olmayan ve dağıtılmış bir veritabanıdır. Blockchain sayesinde reklam verenler ve kampanyaları birbirine bağlı değil. Böylece, hepsi bilgisayar korsanlığından veya arızadan etkilenmez. Akıllı Sözleşme SaTT sayesinde, reklamlar ve işlemler Ethereum blok zinciri tarafından güvence altına alınan özerk varlıkların modülleri tarafından yönetilir. Bir modülün veya Oracle’ın arızalanması durumunda, diğer reklamverenlerin reklamlarının bütünlüğü korunur.

İşlem maliyeti ihtiyaçlara göre şifreleme ve Oracle modülleri arasında bölünür. Bu nedenle minimum aylık faturalandırma yoktur. Oracle modülleri arasındaki rekabet, yüksek düzeyde hizmet ve rekabetçi oranları garanti eder. SaTT’leri kullanarak, başarı kriterleri karşılanır karşılanmaz ödemeler anında yapılır. Ödemeler, transfer ücretlerine veya para birimi dönüştürme ücretlerine tabi değildir ve sektöre önemli ölçüde maliyet tasarrufu sağlar.

Nasıl çalışır

Akıllı Sözleşme SaTT, reklamverenin performans hedeflerine göre reklam yayınlamasına olanak tanır ve Smart arasında bilgi aktaran Oracle modül bağlantıları sayesinde Google Analytics, Instagram, Facebook Analytics olarak kullandığı arayüzlerde reklam kampanyasının gelişimini takip edebilir. Bir işlemin parametrelerini tanımlamak için sözleşme ve bir veri kaynağı. Blockchain sayesinde, yayıncıya kampanyanın provizyonunun yapıldığı ve reklamveren tarafından belirlenen koşulları veya işlemde tanımlanan kampanya bitiş tarihini karşıladığı anda ödeneceği garanti edilir. Hedeflere ulaşıldığında, Akıllı Sözleşme işlemi otomatik olarak tetikler ve belirtilen fonlar, Oracle modüllerine ödenen komisyon net olarak portföyüne aktarılır.

Blockchain ve Tokenleştirilmiş Ekonomi

Akıllı Sözleşme SaTT, merkezi olmayan ve dağıtılmış bir şekilde çalışır. Blockchain, herhangi bir API veya platformun, bir reklam oluşturucunun parçası olarak yaratılması, bir reklam dizini oluşturmak için görüntülenmesi veya örneğin işlemi doğrulamak ve ölçmek için gereken istatistikleri sağlayarak Oracle’da işlemleri gerçekleştirmesine izin veren tüm mevcut teklifleri içerecektir. . SaTT’yi daha likit hale getirmek için PayBySaTT işlevini uygulama mağazamıza yükleyeceğiz ve üçüncü taraf geliştiriciler için bir SDK sunacağız, böylece birçok ürün ve özel etkinlik SaTT’de ödenebilir.

Tarih Bilgileri: 01 Mayıs 2018 — 31 Aralık 2020
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Toplam Token
Yasaklı Ülkeler
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

SaTT (SaTT)

SaTT (SaTT)

Ekran görüntüleri

Haber ve Yorum Ekle