Civil

Civil

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

Civil, ceza adaleti veri yönetimi için bir Ethereum protokol sistemidir ve ceza adaleti sistemindeki tarafların geleneksel olarak uyum verilerini iletme biçimini verilerin depolanma, paylaşılma ve güvenlik altına alınma şeklini iyileştirerek dönüştürür. Civil, idari maliyetleri düşürür, hataları ortadan kaldırır ve kağıt dosyalara olan arkaik ihtiyacı ortadan kaldırır ve belgelerin asla kaybolmamasını veya yok edilmemesini sağlar. Lawyer

Civil, ceza adaleti veri yönetimi için bir Ethereum protokol sistemidir ve ceza adaleti sistemindeki tarafların geleneksel olarak uyum verilerini iletme biçimini verilerin depolanma, paylaşılma ve güvenlik altına alınma şeklini iyileştirerek dönüştürür. Civil, idari maliyetleri düşürür, hataları ortadan kaldırır ve kağıt dosyalara olan arkaik ihtiyacı ortadan kaldırır ve belgelerin asla kaybolmamasını veya yok edilmemesini sağlar.
Lawyer Built Blockchain, verimliliği artırmak ve güvenliği artırmak için hükümetin yasal ortamı ile teknoloji kullanımı arasındaki boşluğu doldurmaya kararlıdır. Ekibimizin çeşitli ve birleşik deneyimi, yükselen şirketler ve ticari işletmeler, teknoloji hukuku, reklam ve lisanslama, mevzuata uygunluk, menkul kıymetler, özel sermaye, risk sermayesi ve ceza mahkemelerinde kapsamlı deneyim yaratma, sermayeye dönüştürme ve büyütme konularında güvenilir danışmanlar olarak yıllarca hizmet vermeyi içerir. hem eyalet hem de federal düzeyde dava.

Date Information: 01 August 2020 — 30 June 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Token supply
Available for token sale
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Civil

Civil

Add a News