clover_logo

Clover (CLV)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

Clover hakkında Clover, Polkadot ve Polkadot olmayan ağlar arasında anlamlı çapraz zincir iletişimi sağlamak için BIP-Schnorr uyumlu eşik imzaları kullanır. Clover, Polkadot blok başlıklarını Ethereum VM ve Bitcoin betiğine Dahil Olma Kanıtı’nı işaret etmek için noter onaylamak için imzalayanlar arasında uçtan uca güvenli iletişimi kolaylaştırır. Clover, Ethereum geliştiricilerinin ve projelerinin sözleşmelerini Polkadot’a taşımasını sağlayan güçlü

Clover hakkında
Clover, Polkadot ve Polkadot olmayan ağlar arasında anlamlı çapraz zincir iletişimi sağlamak için BIP-Schnorr uyumlu eşik imzaları kullanır. Clover, Polkadot blok başlıklarını Ethereum VM ve Bitcoin betiğine Dahil Olma Kanıtı’nı işaret etmek için noter onaylamak için imzalayanlar arasında uçtan uca güvenli iletişimi kolaylaştırır.

Clover, Ethereum geliştiricilerinin ve projelerinin sözleşmelerini Polkadot’a taşımasını sağlayan güçlü bir akıllı sözleşme platformudur. Ethereum projeleri, mevcut Solidity akıllı sözleşmelerini yeni ağda çalıştırmak için gereken değişiklikleri en aza indirerek, dApp’larını kopyalayabilir ve MetaMask, Truffle, Remix ve diğer tanıdık geliştirici araçlarını kullanarak Clover’a dağıtabilir.

Clover, işlem ücretinin belirli bir yüzdesini kendileriyle otomatik olarak paylaşarak dApp oluşturucuları teşvik eder. Yeniden dağıtım, canlı bir geliştirici topluluğu sağlayacak ve Sakura ve Clover’da yenilikçi bir DeFi ekosistemi teşvik edecek.

Date Information: 20 April 2021 — 25 April 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Hard cap
Token supply
Fundraising Goal
Available for token sale
Prohibited Countries
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Clover (CLV)

Clover (CLV)

Add a News