Değerlendirme

N/A

Web Sitesi
CryptoSwap-logo

CryptoSwap Finance (CSF)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

CryptoSwap Finance, Binance Akıllı Zincir üzerinde çalışan, jeton kazanmanıza ve kazanmanıza olanak tanıyan birçok DeFi özelliğine sahip merkezi olmayan bir borsadır (AMM modeli). CryptoSwap Finance ile BEP-20 tokenlerini kolayca takas edebilir, kripto oluşturabilir, kripto hissesi alabilir ve piyangolarda kripto kazanabilirsiniz. Platformumuz hızlı, ucuz ve herkes kullanabilir. Ana Ürünler: Kripto Ticareti / Borsası Değişim platformu, Binance

CryptoSwap Finance, Binance Akıllı Zincir üzerinde çalışan, jeton kazanmanıza ve kazanmanıza olanak tanıyan birçok DeFi özelliğine sahip merkezi olmayan bir borsadır (AMM modeli). CryptoSwap Finance ile BEP-20 tokenlerini kolayca takas edebilir, kripto oluşturabilir, kripto hissesi alabilir ve piyangolarda kripto kazanabilirsiniz. Platformumuz hızlı, ucuz ve herkes kullanabilir.

Ana Ürünler:

Kripto Ticareti / Borsası

Değişim platformu, Binance Akıllı Zincir üzerinde iki tokenin takas edilmesini sağlayan otomatik bir piyasa yapıcıdır (AMM). Tokenler anında, ucuz ve güvenli bir şekilde değiştirilir.

Kripto Çiftçiliği

Tarım platformu, CSF jetonlarında ödül kazanmak için LP jetonlarını yatırmanıza ve kilitlemenize izin verir. Bu, ana CSF / BNB havuzumuzla 20 kat daha fazla ödül kazanmanın basit yoludur.

Kripto Staking

Stake etme platformu, Binance Smart Chain projelerinin, tokenlerinin bir kısmını CSF sahiplerine dağıtırken benimsemeye başlamasına olanak tanır. Diğer jetonlarda ödül kazanmak için CSF jetonlarınızı yatırabilirsiniz.

Kripto Piyangoları

CSF jetonlarınızla piyango biletleri satın alın ve sayılarınız kazanan biletle eşleştiğinde büyük kripto ikramiyesi kazanın.

İlk Çiftlik Teklifleri

Diğer başlangıç ​​projeleri tarafından satışa sunulan yeni jetonları satın almak için CSF-BNB LP jetonlarınızı kullanın. Satış bittikten sonra – proje BNB jetonlarını alır, proje jetonları alırsınız ve CSF yakılır.

Satış sayfası: http://www.cryptoswap.finance/sale

Satın alma rehberi:
1. Yeni hesap kaydedin ve oturum açın.
2. Kaç jeton satın almak istediğinizi seçin.
3. CSF tokenleriniz için kripto ile ödeme yapın (mevcut yöntemler BNB / BTC / ETH / USDT)
4. Hesabınıza Binance Chain cüzdanını (BSC) ekleyin – ICO satışı bittikten sonra CSF tokenlerini bu cüzdana göndereceğiz.

 

Bonus Jetonlar:
– 300’den fazla CSF satın alın -% 5 bonus jeton kazanın
– 500’den fazla CSF satın alın -% 10 bonus jeton kazanın
– 900’den fazla CSF satın alın -% 20 bonus jeton kazanın

Tarih Bilgileri: 29 Mart 2021 — 15 Mayıs 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Satış İçin Ayrılan Miktar
Minimum / Maksimum Sınır
WhiteList
KYC

Bonus Jetonlar:
– 300’den fazla CSF satın alın -% 5 bonus jeton kazanın
– 500’den fazla CSF satın alın -% 10 bonus jeton kazanın
– 900’den fazla CSF satın alın -% 20 bonus jeton kazanın

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

CryptoSwap Finance (CSF)

CryptoSwap Finance (CSF)

Haber ve Yorum Ekle