Evaluation

N/A

Website
CryptoSwap-logo

CryptoSwap Finance (CSF)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

CryptoSwap Finance, Binance Akıllı Zincir üzerinde çalışan, jeton kazanmanıza ve kazanmanıza olanak tanıyan birçok DeFi özelliğine sahip merkezi olmayan bir borsadır (AMM modeli). CryptoSwap Finance ile BEP-20 tokenlerini kolayca takas edebilir, kripto oluşturabilir, kripto hissesi alabilir ve piyangolarda kripto kazanabilirsiniz. Platformumuz hızlı, ucuz ve herkes kullanabilir. Ana Ürünler: Kripto Ticareti / Borsası Değişim platformu, Binance

CryptoSwap Finance, Binance Akıllı Zincir üzerinde çalışan, jeton kazanmanıza ve kazanmanıza olanak tanıyan birçok DeFi özelliğine sahip merkezi olmayan bir borsadır (AMM modeli). CryptoSwap Finance ile BEP-20 tokenlerini kolayca takas edebilir, kripto oluşturabilir, kripto hissesi alabilir ve piyangolarda kripto kazanabilirsiniz. Platformumuz hızlı, ucuz ve herkes kullanabilir.

Ana Ürünler:

Kripto Ticareti / Borsası

Değişim platformu, Binance Akıllı Zincir üzerinde iki tokenin takas edilmesini sağlayan otomatik bir piyasa yapıcıdır (AMM). Tokenler anında, ucuz ve güvenli bir şekilde değiştirilir.

Kripto Çiftçiliği

Tarım platformu, CSF jetonlarında ödül kazanmak için LP jetonlarını yatırmanıza ve kilitlemenize izin verir. Bu, ana CSF / BNB havuzumuzla 20 kat daha fazla ödül kazanmanın basit yoludur.

Kripto Staking

Stake etme platformu, Binance Smart Chain projelerinin, tokenlerinin bir kısmını CSF sahiplerine dağıtırken benimsemeye başlamasına olanak tanır. Diğer jetonlarda ödül kazanmak için CSF jetonlarınızı yatırabilirsiniz.

Kripto Piyangoları

CSF jetonlarınızla piyango biletleri satın alın ve sayılarınız kazanan biletle eşleştiğinde büyük kripto ikramiyesi kazanın.

İlk Çiftlik Teklifleri

Diğer başlangıç ​​projeleri tarafından satışa sunulan yeni jetonları satın almak için CSF-BNB LP jetonlarınızı kullanın. Satış bittikten sonra – proje BNB jetonlarını alır, proje jetonları alırsınız ve CSF yakılır.

Satış sayfası: http://www.cryptoswap.finance/sale

Satın alma rehberi:
1. Yeni hesap kaydedin ve oturum açın.
2. Kaç jeton satın almak istediğinizi seçin.
3. CSF tokenleriniz için kripto ile ödeme yapın (mevcut yöntemler BNB / BTC / ETH / USDT)
4. Hesabınıza Binance Chain cüzdanını (BSC) ekleyin – ICO satışı bittikten sonra CSF tokenlerini bu cüzdana göndereceğiz.

 

Bonus Jetonlar:
– 300’den fazla CSF satın alın -% 5 bonus jeton kazanın
– 500’den fazla CSF satın alın -% 10 bonus jeton kazanın
– 900’den fazla CSF satın alın -% 20 bonus jeton kazanın

Date Information: 29 March 2021 — 15 May 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Available for token sale
Min / Max personal cap
WhiteList
KYC

Bonus Jetonlar:
– 300’den fazla CSF satın alın -% 5 bonus jeton kazanın
– 500’den fazla CSF satın alın -% 10 bonus jeton kazanın
– 900’den fazla CSF satın alın -% 20 bonus jeton kazanın

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

CryptoSwap Finance (CSF)

CryptoSwap Finance (CSF)

Add a News