earniom

Earniom

   

Website: AKTİF DEĞİL / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

Günümüz tüccarları ve yatırımcı sorunlarını kripto değişim platformlarıyla çözme ihtiyacından doğmuştur. Earniom, dünyanın ilk uyumlu mobil tabanlı hibrit kripto değişim platformu olacak. İnsanlar, yüksek düzeyde güvenlik sağlarken hızlı, güvenli ve çok daha kullanıcı dostu özelliklerin keyfine varacaklar. Earniom, müşterilerimiz için en iyi fiyatı elde etmek için Blok zincirinde birkaç kanal ve toplayıcı kullanacaktır. Platformumuz, Defi

Günümüz tüccarları ve yatırımcı sorunlarını kripto değişim platformlarıyla çözme ihtiyacından doğmuştur. Earniom, dünyanın ilk uyumlu mobil tabanlı hibrit kripto değişim platformu olacak. İnsanlar, yüksek düzeyde güvenlik sağlarken hızlı, güvenli ve çok daha kullanıcı dostu özelliklerin keyfine varacaklar. Earniom, müşterilerimiz için en iyi fiyatı elde etmek için Blok zincirinde birkaç kanal ve toplayıcı kullanacaktır. Platformumuz, Defi ve NFT’ler gibi insanların NFT’lere karşı kiralayabilecekleri veya ödünç alabilecekleri ve pasif gelir elde edebilecekleri hem merkezi hem de merkezi olmayan özellikler sunacak.

Tarih Bilgileri: 30 Haziran 2021 — 15 Temmuz 2021
PreICO Başlangıç Tarihi
PreICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Token Standard
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Earniom

Earniom

Haber ve Yorum Ekle