OBORTECH

OBORTECH (OBOT)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

Tedarik zincirindeki tüm aktörler için tamamen dijital bir ekosistem olan Smart Hub’ı yaratmayı hedefliyoruz. Bu ekosistem, boyutlarından ve BT yeteneklerinden bağımsız olarak herkesin yararına olan merkezi olmayan ve demokratik bir blok zinciri ağında uzaktan işbirliği yapabilirler. Smart Hub şunları sunar: · Blok zinciri ve bulut destekli iletişim merkezi · Kurcalamaya dayanıklı, birleşik ve çevrimiçi belge değişimi · IoT tabanlı gerçek zamanlı görünürlük ve izleme · Açık ve merkezi olmayan ağ pazar yeri Dijital tedarik zinciri için DeFi OBOT belirteci, dijital için ana araçtır Smart Hub ağının ekonomisi. Ağ üyeleri, platformda işlem yapmak, sözleşme bonuslarını emanet etmek, ağ topluluğuna kitle fonlaması faaliyetlerini başlatmak, Smart Hub Pazaryeri’nde hizmet alışverişi yapmak, ağın yönetişim politikaları ve faaliyetlerine oy vermek ve bunlara dayalı ödüller almak için OBOT token kullanabilir. ağdaki performans derecelendirmeleri.

Tedarik zinciri endüstrisi, farklı teknik kapasitelere sahip çok sayıda aktöre sahiptir. Teknik tutarsızlık, aralarında verimli veri alışverişini engeller. Verilerin paylaşılması genellikle manuel, zaman alıcı ve kağıt tabanlı süreçler gerektirir; aynı bilgileri ve tekrarlayan görevleri birden çok kez sorar. Dünya Ekonomik Forumu, belge işlemenin küresel ticaretteki toplam nakliye maliyetlerinin% 20’sini oluşturduğunu tahmin ediyor. 7 milyar ABD doları değerindeki taze gıda, karmaşık tedarik zincirleri nedeniyle yalnızca Kuzey Amerika’da bir tüketiciye ulaşmadan önce bozulmaya devam ediyor. Dış ticaret finansmanı talebi ve arzı arasındaki fark olan küresel ticaret finansmanı açığı 1,6 trilyon dolara ulaştı. Mevcut dijital sistemler çoğunlukla belirli kuruluşlara ve yalnızca kendi ortamlarına adanmıştır. Bu sistemlerin farklı koşullara sahip diğer oyuncular tarafından benimsenmesi zordur. BT kaynakları ve bilgisinden yoksun oyuncular, bu sistemleri kendi başlarına kuramaz ve sürdüremez. KOBİ’ler en büyük engellerle karşı karşıyadır, çünkü prosedürlerin maliyeti ve karmaşıklığı ile başa çıkmada ve ticaret finansmanı sürecinde gezinmede en çok onlar güçlük çekerler.

Ya tedarik zincirinde herkesin eşit katılım haklarına sahip olduğu, kendi verilerini kontrol ettiği, kime bağlanmak istediklerine karar veren, birleşik formatta uzaktan bilgi paylaşan, gerçek zamanlı bildirimler alan Facebook gibi basit ve kullanımı kolay tamamen dijital bir ağımız varsa ne olur ve tek bir organizasyon tarafından karmaşık prosedür yerine ağdaki diğer üyeler tarafından doğrulanan performans geçmişlerine göre değer kazanıyor mu? Boyutlarına ve BT yeteneklerine bakılmaksızın tedarik zincirindeki tüm aktörleri destekleyen, merkezi olmayan ve demokratik bir dijital ekosistem olan Smart Logistics Hub’ı kurmayı hedefliyoruz.

Bugün itibariyle, Akıllı merkezin prototipi, Moğolistan’ın en büyük et ihracatçılarından birinin Çin’e yurt içi ihracat sevkiyatında geliştirildi ve test edildi. OBORTECH, Smart hub operasyonuna 2021’in ikinci yarısından itibaren başlamayı planlıyor. Hedefi, 2025 yılına kadar Avrupa ile Asya arasında ve Avrupa içi seçilmiş bozulabilir ürünlerin yurt içi taşımacılığının% 5’ine hizmet vermektir. Moğolistan’da havalanmak üzere OBORTECH, Moğolistan’daki lojistik şirketleri ve devlet kurumları ile ortaklıklar kurmuştur. Ayrıca Hollanda ve Avustralya’da da ortakları vardır. Bugüne kadar Moğolistan’ın en büyük lojistik şirketlerinden biri prototip geliştirmeyi finanse etmek için OBORTECH’e yatırım yaptı.

Prototip demosu: 

OBORTECH’in hizmeti, COVID-19 pandemisinin mevcut küresel durumu altında daha fazla talep görmeye başladı. Sektör uzmanları, tedarik zincirlerinin daha esnek ve dayanıklı olması ve kaynak ve dağıtımı aylar veya yıllar yerine günler veya haftalar içinde değiştirebilmesi gerektiği sonucuna vardılar. Ek olarak, tamamen dijital ve uzaktan kontrol edilen bir akıllı sistem, tedarik zincirindeki fiziksel etkileşimleri sınırlandırarak kirlenme riskini büyük ölçüde azaltacaktır.

Özellikleri
Blok zinciri ve bulut destekli iletişim merkezi
Kullanımı kolay web ve mobil kullanıcı arayüzleri ve açık bir API aracılığıyla erişilebilen Smart Hub, tedarik zinciri aktörlerini bir araya getirir ve tedarik zincirlerinin bilgileri paylaşmasını, işbirliği yapmasını, veri analizi yapmasını ve ürün izlenebilirliğini gerçek zamanlı olarak doğrulamasını sağlar güvenilir platform.

Kurcalamaya dayanıklı, birleşik ve çevrimiçi belge değişimi

Smart Hub, blockchain destekli sürüm kontrolü kullanarak tedarik zinciri ortaklarıyla güvenli belge paylaşımına ve değiş tokuşuna olanak tanır. Herhangi bir gönderinin yetkili tarafları, bir gönderi yolculuğu boyunca değişikliklerin ne zaman ve kim tarafından yapıldığını anında görebilir.

IoT tabanlı gerçek zamanlı görünürlük ve izleme

IoT sensörleri konteynırlara / kamyonlara kurulur ve verileri Smart Hub panosuna ileterek değerli gönderileri takip eder, önemli fiziksel ölçümlerini izler ve yüksek değerli ürünleri hırsızlığa karşı korur. Bir müşteri, seçtiği nakliye firmasından bağımsız olarak, sevkiyat için konumlandırma verilerini gerçek zamanlı olarak alır.

Açık ve merkezi olmayan ağ pazarı

Smart Hub katılımcıları arasında kurulan blockchain tabanlı güvenilir ağa dayanan pazar ekosistemi, üçüncü taraf kimlik bilgilerine ihtiyaç duymadan tedarik zincirindeki paydaşların doğrulanmasını ve puanlanmasını sağlayacaktır. Dahası, pazar, kullanıcılar arasında aracılara ihtiyaç duymadan hizmet alım satımını ve değişimini sağlayan blok zinciri tabanlı merkezi olmayan bir ekosistemdir.

Tarih Bilgileri: 17 Mart 2021 — 31 Mart 2021
PreICO Başlangıç Tarihi
PreICO Bitiş Tarihi
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Hard cap
Toplam Token
Satış İçin Ayrılan Miktar
WhiteList
KYC

Ek linkler
Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

OBORTECH (OBOT)

OBORTECH (OBOT)

Haber ve Yorum Ekle