FormationFi_logo

Formation Fi (FORM)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Finans Hizmetleri & Bankacılık

Formasyon Fi Nedir? All Weather by Bridgewater’ın üç temel ilkesini verim çiftçiliği ortamına uyarlayarak, Risk Parity Protocol, aşağıdaki endeks madeni paraları şeklinde dört zincirler arası verim çiftçiliği stratejisi sunar: ALFA BETA GAMA $FORM O nasıl çalışır? Risk Parity Protocol’ün sistematik mimarisi, her bir risk birimi için riske getiri oranını optimize etmek için riske göre ayarlanmış

Formasyon Fi Nedir?
All Weather by Bridgewater’ın üç temel ilkesini verim çiftçiliği ortamına uyarlayarak, Risk Parity Protocol, aşağıdaki endeks madeni paraları şeklinde dört zincirler arası verim çiftçiliği stratejisi sunar:

  • ALFA
  • BETA
  • GAMA
  • $FORM

O nasıl çalışır?

Risk Parity Protocol’ün sistematik mimarisi, her bir risk birimi için riske getiri oranını optimize etmek için riske göre ayarlanmış parametreler oluşturur.

Laik çeşitlendirmeye öncelik vererek, risk paritesi yeniden dengeleme mekanizması, karşı trend varlıklarını eşleştirerek akıllı varlık tahsisini sıralar. Bu, varlık davranışlarının seviyelerini tespit edebildiği için, risk dalgalanmalarını temel düzeyde en aza indirmek için endeks madeni paralarımızda izo-çeşitlendirme yapısının gerçekleşmesine izin verir. Risk Parity Protocol, risklerle nasıl etkileşimde bulunduğumuzu yeniden düşünür ve yeniden yapılandırır ve finansal olarak tasarlanmış en popüler stratejilerden daha iyi performans gösterir.

Tarih Bilgileri: 07 Haziran 2021 — 09 Haziran 2021
IEO Başlangıç Tarihi
IEO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
IEO Fiyatı
Token Standard
Toplam Token
Bounty
MVP
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Formation Fi (FORM)

Formation Fi (FORM)

Haber ve Yorum Ekle