ENEDEX-logo

ENEDEX (ENE)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Enerji

ENEDEX nedir? Enerji, DeFi inovasyonuna katılan en son varlık sınıfıdır. DEX, gelecekte enerji ticaretinin yürütüleceği yeni bir yol getiriyor ve herkes için demokratikleştirilmiş küresel erişim ile sansüre dayanıklı ve şeffaf bir evrene giriyor. Ortalama bir kişinin enerji varlıklarına küçük bir miktar ticaret yapması veya yatırım yapması zordur. Enerji varlıklarının tokenleştirilmesi, pazara erişim, coğrafi engeller, yüksek

ENEDEX nedir?
Enerji, DeFi inovasyonuna katılan en son varlık sınıfıdır. DEX, gelecekte enerji ticaretinin yürütüleceği yeni bir yol getiriyor ve herkes için demokratikleştirilmiş küresel erişim ile sansüre dayanıklı ve şeffaf bir evrene giriyor.

Ortalama bir kişinin enerji varlıklarına küçük bir miktar ticaret yapması veya yatırım yapması zordur. Enerji varlıklarının tokenleştirilmesi, pazara erişim, coğrafi engeller, yüksek işlem maliyetleri ve likidite kısıtlamaları ile bağlantılı giriş engellerini ortadan kaldırır.

ENEDEX, madencilerin teminatlı sentetik varlıkları güvenli bir şekilde ihraç etmeleri için bir piyasa, tüccarların bunlara maruz kalmaları için bir piyasa ve girişimcilerin sürdürülebilir bir ortam yaratarak enerji geçişini hızlandıran yeni projeler geliştirmeleri için bir platform sağlar.

Enerji Ticaretinde Öncü
ENEDEX, enerji varlıklarının ticaretine odaklanan dünyanın ilk çapraz zincir DEX’idir. Çapraz zincir ve kuantum dirençli olmak, kullanıcılarına üstün birlikte çalışabilirlik ve siber güvenlik sağlar.
Kapsamlı
İşlem Arayüzü Merkezi olmayan bir borsa olmanın yanı sıra ENEDEX, kaldıraç ve marj ticareti, enerji seçenekleri ve vadeli işlem ticaretinin yanı sıra veri hizmetleri ile otomatik ticaret API’si sağlar.
Sermayeye Sorunsuz Erişim
ENEDEX Kickstarter aracılığıyla sermaye artırarak blok zinciri yenilenebilir enerji projenizi başlatan ilk kişi olun. Listeleme için şimdi başvurun!

Tarih Bilgileri: 18 Nisan 2021 — 28 Ağustos 2021
PreICO Başlangıç Tarihi
PreICO Bitiş Tarihi
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
ICO Fiyatı
Soft cap
Toplam Token
Satılık toplam Token
Ülke
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

ENEDEX (ENE)

ENEDEX (ENE)

Haber ve Yorum Ekle