Etherdieum

Etherdieum (ED)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

Etherdieum, katılımcılara benzersiz bir yardımcı program ve avantajlar sunan, blok zinciri destekli bir sistemdir. Etherdieum ağı, kripto para birimi değişimi, topluluk pazarlaması, görüntülü arama uygulaması ve ödeme ağ geçidi dahil olmak üzere bir dizi birbirine bağlı ve çok yönlü sektörden yararlanır. Etherdieum, katılımcıların kazançlı kriptosfere anında ve güvenli erişimini sağlayarak mevcut pazar alternatiflerinin karşılaştığı zorlukları

Etherdieum, katılımcılara benzersiz bir yardımcı program ve avantajlar sunan, blok zinciri destekli bir sistemdir. Etherdieum ağı, kripto para birimi değişimi, topluluk pazarlaması, görüntülü arama uygulaması ve ödeme ağ geçidi dahil olmak üzere bir dizi birbirine bağlı ve çok yönlü sektörden yararlanır. Etherdieum, katılımcıların kazançlı kriptosfere anında ve güvenli erişimini sağlayarak mevcut pazar alternatiflerinin karşılaştığı zorlukları çözmeye kendini adamıştır.

Benzersiz blok zinciri destekli ekosistemimiz, tüm katılımcılarımıza mükemmellik sunmak ve merkezi olmayan teknolojilerle ilişkili faydaları fark etmelerini ve bunlardan yararlanmalarını sağlamak için tasarlanmış uygulamalar, ürünler ve hizmetlerden oluşur. Blockchain teknolojisi, şeffaflık, güvenilirlik ve performans değerlerini kullanarak dijital ortamı dönüştürüyor. Etherdieum, fırsatları ve refahı tüm katılımcılara genişletmek için bu faydalardan yararlanacak. Dahası, Etherdieum Coin, kullanıcıları ağa katılmaya teşvik ederek, kripto para biriminin potansiyelini ilk elden deneyimlemelerini sağlayacak.

Etherdieum jetonu ICO satışında sadece 1 $ ‘a satılıyor. Daha müreffeh olmanın bu kadar uygun maliyetli bir yolunu nerede bulacaksınız? Birlikte çalışabilir işlevleri destekleyen ve kolaylıkla işlem yapılabilen ERC-20 belirteç protokolüne dayalı olarak bu belirteci alın. Tutarlı büyüme ve getiri oranındaki artış sadece Etherdieum madeni parası ile sağlanır. Tüm madeni para sahipleri, daha düşük işlem maliyetleri, indirimler, geri ödeme, ödüller gibi avantajlardan yararlanacak. Avantajlar inanılmaz. Tek bir saniyenizi bile boşa harcamayın. Resmi web sitesini ziyaret edin ve daha fazlasını öğrenin!

Tarih Bilgileri: 22 Şubat 2021 — 03 Mayıs 2021
PreICO Başlangıç Tarihi
PreICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Toplam Token
Satış İçin Ayrılan Miktar
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Etherdieum (ED)

Etherdieum (ED)

Haber ve Yorum Ekle