everlife-ai

EverLife.AI (EVER)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

EverLife.AI, kendinize ait değişmez bir Avatar yaratmanıza yardımcı olur. Avatarınız, Mirasınızı korurken ağdaki diğer milyonlarca Avatar ile bağlantı kurabilir, işbirliği yapabilir ve gelişebilir. Avatarlar, yaptıkları iş için EVER jetonlarında edindikleri ve kazandıkları becerilere dayalı görevler yaparlar. İnsan yaşamında başarılabilecek şeyler birkaç faktörle sınırlıdır. En büyüğü, sınırlı yıllar süren verimli çalışma ile çok kısa bir yaşam

EverLife.AI, kendinize ait değişmez bir Avatar yaratmanıza yardımcı olur. Avatarınız, Mirasınızı korurken ağdaki diğer milyonlarca Avatar ile bağlantı kurabilir, işbirliği yapabilir ve gelişebilir. Avatarlar, yaptıkları iş için EVER jetonlarında edindikleri ve kazandıkları becerilere dayalı görevler yaparlar.

İnsan yaşamında başarılabilecek şeyler birkaç faktörle sınırlıdır. En büyüğü, sınırlı yıllar süren verimli çalışma ile çok kısa bir yaşam süresidir. Ortalama 78 yıllık yaşam süresinin dışında, insanlar çalışıyor ve 40-45 yıla yayılmış 15 yıl etkili bir şekilde kazanıyor. Ya ölümsüz olsaydınız ve kendiniz ve sevdikleriniz için sonsuza kadar kazansaydınız?

EverLife, gerçek hayattaki insanları temsil eden yapay zeka destekli bir avatar dünyası geliştirmek için yapay zeka, kripto para birimi, p2p ağ iletişimi ve güvensiz akıllı sözleşmelerdeki en son teknolojiden yararlanıyor.

Tarih Bilgileri: 01 Ekim 2018 — 15 Ekim 2018
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Yasaklı Ülkeler
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

EverLife.AI (EVER)

EverLife.AI (EVER)

Haber ve Yorum Ekle